Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha lezuhanyoztam dèlután,...

Ha lezuhanyoztam dèlután, mielőtt indultam egy másik városba, akkor illik mègegyszer lezuhanyozni este lefekvès előtt?

Figyelt kérdés
Lány vagyok.
2018. nov. 18. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem illik, vagy nem illik kérdése. Szükségesnek érzed? Igen? Akkor igen, Nem? Akkor nem.
2018. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi köze van ennek ahhoz hogy lány vagy...?
2018. nov. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Megizzadtál? Koszos lettél? Ha, igen akkor zuhanyozz.

Egyébként nem egészséges a túlzásba vitt tisztálkodás, mert csak lemosod a természetes védőréteged.

2018. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Felesleges
2018. nov. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy illik vagy sem. Ha nem izzadtál le délután, akkor én nem fürödnék, ha igen, akkor pedig fürödnék.
2018. nov. 19. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fürdeni akkor szokás ha az ember koszos, izzadt. Nem illem kérdése:D
2018. nov. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen a válaszokat!🙂

Higy "illik",azèrt írtam oda,mert a szoba társam panaszkodott,hogy az előző szoba társa nem fürdött minden nap,ès ha nem zuhanyozok le akkor este,akkor nem hiszi-e rólam azt,hogy igénytelen vagyok.


Egyébként azért zuhanyozok le mielőtt indulok,mert hajat is mosok,és nem akarok késő este azzal is kinlódni fáradtan,amikor a másik várisba értem.🙂

2018. nov. 19. 12:21
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen a válaszokat!🙂

Higy "illik",azèrt írtam oda,mert a szoba társam panaszkodott,hogy az előző szoba társa nem fürdött minden nap,ès ha nem zuhanyozok le akkor este,akkor nem hiszi-e rólam azt,hogy igénytelen vagyok.


Egyébként azért zuhanyozok le mielőtt indulok,mert hajat is mosok,és nem akarok késő este azzal is kinlódni fáradtan,amikor a másik városba értem.🙂

2018. nov. 19. 12:22
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt sikerült 2x elküldenem 😁
2018. nov. 19. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!