Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan kèrhetek pénzt ha...

Kitty Tailor kérdése:

Hogyan kèrhetek pénzt ha tanuló körmös vagyok?

Figyelt kérdés

Az oktató azt mondta , hogy amikor már igényes munkát adunk ki a kezünkből, kérjünk érte valamennyit. Ez oké, itt tett is fel valaki hasonló kérdést az árazással kapcsolatban, de arról nem esett mèg szó, hogy ezt akkor csak kis ismerősi körben lehet így, vagy idegenekkel is. Mert lehet hogy csak 3000-et kèrek, de gondolom jogilag az is vagyonszerzésnek számít. Nem baszhat meg ezért a nav?

Köszönöm a válaszokat. :)



2018. nov. 19. 23:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg nem, ha evi felmillio alatt. Minden esetre facebookon nem hirdetnem, de szajról szajra igen es be mernem vallalni. Nem hiszem hogy jonnenek hozzad kormoztetni az operativ ellenorzesi osztalytol, hogy szamlat kerjenek :D
2018. nov. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól még engedélyek, végzettség stb kell. Mennyi olyan történetet hallottam anno mikor tanultam hogy valaki imádott tortákat készíteni, de nem volt sem cukrász végzettsége se semmi engedélye és megbüntette a NAV. Sőt olyat is hallottam hogy elment valaki házhoz hogy megcsináltassa a körmét egy olyannal akinek nem volt műkörmös végzettsége, csak "közös ismerős ajánlott hogy ügyes vagy" aztán mikor végzett és kérte a pénzt, az a kedves vendég előhúzta a NAV igazolványát.


Én azt ajánlom hogy ennek nézz utána vagy kérdezz utána az oktatónál biztos ami biztos.

Én anno készítettem tortákat de szigorúan családon vagy baráti körön belül és csak az anyagárat kértem el

2018. nov. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem, akkor tényleg csak a közeliekkel érdemes :) Köszönöm , én is hallottam ilyen sztorikat, ezért is érdekelt.
2018. nov. 21. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!