Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudja esetleg valaki...

Nem tudja esetleg valaki Vácon vagy Gödön hol szúrhatnak piercinget? (Septum)

Figyelt kérdés

2018. nov. 25. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Gödön sehol. Vácon vannnak szalonok.
2018. nov. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Es hol?:) mert bementunk peldaul egy tetko szalonba a voroshaz fele is mert azt mondtak ott szurnak , viszont azt mondtak nem,mert mar egy ideje nincs szurojuk illetve nem is tudnak a kornyeken ahol szurnanak ezert a westendbe kotottunk ki. De oszinten nincs kedvem a westendbe rohangaszni,nekem kicsit nagyon tavolra esik :D
2018. nov. 26. 07:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal Vácon Vác Ink-ben és a KrisztInk-ben szúrnak. Ha egyikben sem, akkor sehol. Zónázóval vácról fél óra a Budapest belvárosa és az tele van remek szalonokkal (a westendet kerüld el, sőt, az összes plázaüzletet kerüld el).
2018. nov. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A westendben is van jó hely, a fetish. Csak kicsit el van rejtve, az találja meg, aki tudja mit keressen. Ott Hidasi Peti egy tapasztalt szakember, együtt dolgozik Zagyvai Gáborral is a bodysoma teamben.

Hátul van a szalon a sparnál.

Ha jó szakember kell, akkor bizony utazni is kell. Vácról pest nincs messze.

Én pécsről is feljárok pestre, ha minőségi munkát szeretnék.

Az nem 50 km, hanem 250...

2018. nov. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszaitokat. Sajnos nekem egyeb okokbol , igazan nem jarkalhatok fel pestre, akarmennyire is szeretnek!:)
2018. nov. 26. 14:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem engednek el a szüleid?
2018. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!