Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valóban nem úgy nézek ki,...

Valóban nem úgy nézek ki, mint egy magyar? (Kifejtve és linek képekkel lent)

Figyelt kérdés

Szóval, elég sokan mondták már, hogy nincs túl magyaros külsőm. Nem rossz vagy jó értelemben, csak egyszerűen más nemzetiségűnek nézek ki. Közeli ismerősök, barátok is sokszor mondogatták, ráadásul többször is angolul kezdtek el hozzám beszélni, pl. egy étteremben, pedig nem beszéltem akkor semmilyen idegen nyelven. Ha valóban máshogy nézek ki, mint egy magyar, akor milyen

nemzetiségűnek gondolnátok?


[link]


[link]


[link]



2018. dec. 2. 14:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
Szépek a fogaid. Egyébként átlagosan csinos lány vagy, nincs benned semmi kirívó vagy egzotikus.
2018. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Olyan izraeli katonalány érzésem van, a képeket nézve. [link]
2018. dec. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy tipikusan magyaros,de én töröknek mondanálak első ránézésre.
2018. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy csinos vagy. Ne aggódj ezen még jól is áll.
2018. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
66%

A középső képen nagyon hasonlítasz egy kolléganőmre, aki eléggé sokszínű nemzetiségű. Egyik nagypapája litván, innen a litván neve. Ő azonban Kolumbiai állampolgár, de élt az USA-ban, jelenleg pedig Európában. De van benne valamennyi spanyol, meg még nem emlékszem mit mondott, milyen más vér is.

Hogy milyenek vagyunk magyarok, arra sem lehet egyértelműen tipikusat mondani, annyira sokfélék vagyunk. A magyarok sokféle néppel találkoztak keveredtek történelmük során, így sokféle vér, jelleg keveredik bennünk.

Még egy példa, hogy ez mennyire csalóka lehet, ki milyen nemzetiségű. Egyszer (többször) részt vettem egy német-magyar szakmai fórumon. Egyik ilyen alkalommal az egyik résztvevő egy magas, vékony szőke srác volt, akit tipikus, "echte" németnek gondolunk. Magyar volt...

2018. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Török
2018. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Török nekem is.
2018. dec. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%

Engem Jankára emlékeztetsz a Hormonmentesből :D

(Csak vékonykább kiadásban)

Egyébként tényleg szép vagy nagyon ^^

2018. dec. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

én spanyolt mondtam volna, de elnézve az izraeli katonalányokat, talán inkább izraeliekhez állsz közelebb...

tökmindegy, jól nézel ki :D

-bár tényleg elhiszem, hogy külföldinek néznek..naésaztán?! zavar téged?

2018. dec. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen, engem zavar. Elég kellemetlen, amikor odajönnek hozzád Magyarországon belül és angolul szólnak hozzád, te pedig elkezdesz zavartan szabadkozni, hogy „Elnézést, magyar vagyok!”
2018. dec. 4. 15:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!