Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Microdermal piercing szemöldök fölé?

Három napja tetettem a szemöldököm fölé egy microdermal piercinget,kb a legkisebbet.Szépen gyógyul,de nem olyan mint amiket a képeken látok.Nekem nem simul a bőrömre a dísz hanem nagyon kiáll kb.2-3 mm-rre van a fej a bőrömtől,és olyan mintha egy szög állna ki.Nem hiszem,hogy beljebb tudna menni,mert picit megnyomtam és csontba ütközött.Most teljesen kétségbe vagyok esve,mi lesz ha nem megy beljebb?Tapasztalatok?Valaki?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Microdermal, piercing, arc

2018. dec. 2. 23:39  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Visszamentem a pirceremhez,megnézte és megállapította,hogy az soha nem fog beljebb menni mert túl kevés a zsírréteg és vékony a bőr a homlokomon.Kivetettem,nem fájt és nem nagy heg lett szerencsére.Tehát homlokra microdermalt ne tetessetek,mert ki fog állni.Sajnos.....

# 1/2Időpont 2018. dec. 3. 17:51 Privát üzenet
Lehet venni kissebb szárút amit betehetsz, a szúrások után mindig kicsivel nagyobbat rakatnak

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. dec. 28. 16:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Be pirosodott a szemöldök pcm és be is lilult picit a szemoldokom álljan azaz a szememnel. Mit csinaljak vele? Vegyem ki? Vagy majd elmúlik? Esetleg kamillazam? Előre is koszi az...
Szemöldök piercinget hány nap múlva lehet cserélni?
Hol tudok venni szemöldök piercinget?
13/f szemöldök piercing?
Kb fél éve csináltattam szemöldök pircinget de még mindig be van gyulladva és vérzik. Tudtok adni valamilyen tanácsot hogy mit tehetnék vele?
Hogy kell piercinget szúrni!?! /Mármint otthon érzésteleníto , normális tu és vezeto nélkul! / Akinek van ebben tapasztalata tudna segíteni?!

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!