Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Microdermal piercing szemöldök...

Microdermal piercing szemöldök fölé?

Figyelt kérdés
Három napja tetettem a szemöldököm fölé egy microdermal piercinget,kb a legkisebbet.Szépen gyógyul,de nem olyan mint amiket a képeken látok.Nekem nem simul a bőrömre a dísz hanem nagyon kiáll kb.2-3 mm-rre van a fej a bőrömtől,és olyan mintha egy szög állna ki.Nem hiszem,hogy beljebb tudna menni,mert picit megnyomtam és csontba ütközött.Most teljesen kétségbe vagyok esve,mi lesz ha nem megy beljebb?Tapasztalatok?Valaki?

2018. dec. 2. 23:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Visszamentem a pirceremhez,megnézte és megállapította,hogy az soha nem fog beljebb menni mert túl kevés a zsírréteg és vékony a bőr a homlokomon.Kivetettem,nem fájt és nem nagy heg lett szerencsére.Tehát homlokra microdermalt ne tetessetek,mert ki fog állni.Sajnos.....
2018. dec. 3. 17:51
 2/3 anonim válasza:
Lehet venni kissebb szárút amit betehetsz, a szúrások után mindig kicsivel nagyobbat rakatnak
2018. dec. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Microdermal - a bőrbe juttatott piercing könnyebben elhagyod, mint a ténylegest.
dec. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!