Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért olyan szép a lányok feneke?

Miért olyan szép a lányok feneke?

Figyelt kérdés

2018. dec. 4. 15:55
 1/6 Lazy Lover ***** válasza:
27%
ez jó kérdés :D de ercié ocsmány meg pattanásos xd
2018. dec. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Talán azért, mert sok guggolást és kitörést végeztek, hogy szép kerek és izmos legyen, ja és pluszba sokat futnak és sportolnak. (Csak a sportos lányokra igaz ez.)


De a legtöbb csajnak löttyedt, lapos, narancsbőrös feneke van.

2018. dec. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
53%

A legdurvább az, amikor felül teljesen vékony, karcsú, kecses, és filigrán egy nő. Kicsi a dereka, vékony az arca, egyáltalán nem túlsúlyos. Aztán feláll az asztaltól és akkora feneke van, mint az ólajtó. De nem csak simán nagy, hanem óriási, már-már amorf. Mintha egy másik ember alsó részét ragasztották volna oda az eredeti helyére.

Ezt sok nőnél megfigyeltem már. Valami hormonális dolog lehet, nem egyszerű elhízás. Mindazonáltal, gondolom, megfelelő testmozgással azért lehetne ezzel kezdeni valamit.

Nem akarok megbántani senkit, nem azért írom, de a jelenség mindenképpen létezik.

2018. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2018. dec. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem az,csak te látod annak, mert normális vagy. A szépség a szemlélő szemében lakozik.
2018. dec. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A szépség relatív, mindenkinek más tetszik.


A másik dolog pedig, hogy a narancsbőr MINDEN nőnek van, és nem az egészségtelen bőr jele, nyilván ha valaki nem mozog eleget, sokkal jobban meglátszik mert nem lesz olyan feszes a bőre, de én is sportos vagyok, mégis van narancsbőröm, a legkerekebb fenekű lánynak is van, az más dolog, hogy instán a filter meg a photoshop mindent megold.


Ezt a tényt igazán el lehetne végre már fogadni ( és itt minden férfihez és nőhöz szólok ), amit lehet ellene tenni , azt a nők nagy része megteszi, de szerintem azzal hogy emiatt szidjuk őket, nem segítünk senkinek.

2018. dec. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!