Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha férfi/fiú hason szőrtelenít...

Ha férfi/fiú hason szőrtelenít, az “meleg”?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor elmegyünk wellness-ezni, és meg akarom magamat kímélni attól hogy “Neked már szőrösödik a hasad?” és stb. hozzászólásoktól. Igazából még egyáltalán nem erős, mint mondjuk a szeméremdombon vagy ilyenek, csak már egyre barnásabb, és ha mondjuk szőrtelenítő krémmel, vagy borotvával leszedném, akkor az “meleges”lenne? Lányok és fiuk véleményére egyaránt kiváncsi vagyok. (Azért írtam azt hogy meleg, meleges, mert a szinonimája trágár, és nem engedélyezik)

Az értelmes válaszokat előre köszönöm!



2018. dec. 4. 15:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kort írok privátban.
2018. dec. 4. 16:12
 2/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne az "meleges", ha leszeded a szőrzetet ott, ahol nem nem tetszik neked?!

Ráadásul azt mondod, még nem olyan erős, tehát nem is fog látszani, hogy szőrtelenítettél.

2018. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát igazából akkor simán leszedném, hogy ha utána ugyan úgy vissza tudnám noveszteni... Mármint ugye a borotva után megerősödik. A szortelenito krém után történik valami?
2018. dec. 4. 16:19
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
A borotvatol erosodik a kremtol enyhul...tudom en a karomon szedtem le kremmel es gyengebb lett a szorzet.
2018. dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Redben, köszönöm!
2018. dec. 4. 16:23
 6/13 anonim ***** válasza:
Borotválni nem szoktam, engem nem zavar. De több koleszos ismerősöm is borotválja. Csak hát ugye attól erősödik a szőr. Szóval gyanta, vagy szőrtelenítő krém lenne a megoldás. Bár, ha engem kérdezel, nem bántanám, minek?
2018. dec. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem meleges. Ha nyáron a strandon figyeled ,sok férfi leszedi.

Én is leborotváltam ugyanezért mint te.

2018. dec. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
A borotválástól még mindig nem erősödik meg a szőrzet, de oké. Mikor fog kihalni ez a tévhit? Amúgy nem, nem meleges, csináld ahogy te jól érzed magad.
2018. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Én lány vagyok és nekem is szőrös. 😞
2018. dec. 5. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Borotválástól valóban nem erősödik és nem is sűrűsödik... utána lehet olvasgatni :)

Én szoktam szőrteleníteni, szerintem nem meleges, és mások is csinálják megfigyeléseim alapján, és köztük több olyan, kinek barátnője is van + amennyire ismerem: szinte 100% hogy nem melegek és még nem is bisexek

2018. dec. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!