Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anya nem engedi a septum...

Anya nem engedi a septum piercinget. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

17 eves vagyok, es mar 3 eve szeretnek septum piercinget. Van mar 1 pc-m a a nyelvembe. Nagyon szeretem. Szeretnek septumot. 14 evesen megertettem hogy aztmondja nem. 15 egesen is. De mar 17 vagyok es nemtudom hogy beszeljem ra! Mindig aztmondja gusztustalan es olyan mint a bikaknak ami van.

Plusz lenne par kerdesem ha megis bele menne!

Mennyi a gyogyulasi ideje? Vagy ha nem engedne meg es megcsinaltatnam, fel tudom mar az 1. nap forditani hogy ne latszodjon?

Koszonom elore is



2018. dec. 6. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Anyádnak igaza van. Undorító, és gusztustalan.
2018. dec. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jaj azt kifelejtettem a kiirasnal, hogy nem velemenyeket kertem hanem tanacsokat:D nem vagyok kivancsi arra, hogy kinek mi a velemenye a piercingrol. Nekem tetszik es az epp eleg. Neked nem kell tetszen:D

Koszi:)))

2018. dec. 6. 09:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg 18.ra.
2018. dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha eddig kibírtad, akkor már nem sokat kell várni. 18 felett megcsináltatod majd.
2018. dec. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Ha 18 lesz, akkor is az anyja fogja eltartani. Úgyhogy nem lesz piercing, vagy repül a háztól.
2018. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
93%
Vegyél egy kamu septumot és hordd azt amíg betöltöd a 18-at.
2018. dec. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Csinaltasd meg 18. evesen es kerd meg a piercert hogy hajtsa fel es ne nyulj hozza amig benem gyogyul. Utana ha nem vagy otthon/olyan emberekkel stb tudod le-fel hajtogatni, nekem egy evig nem vettek eszre anyamek (suliba hordtam es a tanarok is lattal lol) vegul en dontottem ugy hogy kicserelem karikara a patkot es elmondtam otthon. De titkolhattam volna evekig :)
2018. dec. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Mindenki a 18 at várja. Mit gondoltok mi lesz ha betöltitek? Semmi. Ugyanúgy anyátok dirigál.
2018. dec. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Annyira bírom az ilyet... ( szarkazmus. ) egy septum nem a világ, pont olyan piercing, amit ha kiveszel, a helye se látszik meg mert belül van. Nekem 15 éves korom óta megvan, azóta 4 év eltelt és lett több is, cheek, köldök, nyelv, stb. Ha rendesen az arcodba akarnál és csak múló hóbort lenne, még tán megérteném, mert azoknak látszódik a helye ha kiveszed.

De akkor is. A te tested, te hordod, ha megbánod a te bajod, ha megszereted a te örömöd! Ebbe anyud apud max akkor szólhat bele jogosan ha mindenben ők tartanak el. De én a gyerekemnek, ha lenne, megengedném már 15-6 tól, persze ez én vagyok, lehet hüledezni hogy úr isten, de felelőtlen ez a válaszoló, stb. Se munkától, se kapcsolatoktól nem vágod ezzel el magad, ez csak egy piercing és nem a középkorban élünk. Ki lehet venni. Ha meg eleve pl művészi pályára készülsz, akkor meg totál mindegy. És igen, csak hogy a kérdésre is feleljek, ha az orrtipusodhoz mérten a megfelelő ékszert veszed, be tudod fordítani. Fájni fig. Mind a szúras, mind az hogy te ott majd nyúlkálsz a friss sebedbe hogy befordítsd. De lehet szalonba szemöldökpc vel szúratni ami nem látszik, vagy eleve felfle fordítottan kérni. Gyógyulása 2-3 hét, elég problémamentes és " hálás " piercing utána. Pár év után kiveheted napokra is akár, és nem fog beforrni. Legalábbis nekem már sosem fog beforrni, egyénfüggő. De ne sufniba csináltasd haverral vagy magadnak.Inkább beszéld meg anyáddal, vázold fel neki amiket leírtam. Amúgy ha sehogyse megy, a többieknek abban igaza van, az az 1 év már nem oszt nem szoroz, ha eddig bírtad és ennyire szeretnéd, ki fogod bírni mig 18 leszel.

2018. dec. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!