Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 2 napja csináltattam köldök...

2 napja csináltattam köldök pc-t és nem tudom hogy ez normális lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A “problémám” az hogy túlságosan gyanús nekem hogy semmi gondom nincs vele. Tegnap kicsit fájt de már egyáltalán nem és érintésre sem érzékeny. 70%os alkohollal gyakran lefújom, tegnap este vékonyan tetran krémmel kentem be. Tudnátok tippeket/tanácsokat adni esetleg. Olyan mintha már ezer éve benne lenne a köldökömben és nem tudom mi a normális🤔 Köszönöm előre is! 17/L

2018. dec. 6. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
A PC-t ne keverjed alkohollal, életveszélyes!
2018. dec. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 momoka 2002 válasza:
44%
Az elso heten nekem is tok jo voltbmajd utanna gyulladt be kb. 1 honapig is gyakran mozgasd es vedd ki pucold at a "lyukat" rakd vissza kb.naponta 1-2x.
2018. dec. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi. Azóta sem volt vele baj, be sem gyulladt semmi, már kicsereltem
2019. jún. 3. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!