Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik bakancs jobb? Altercore...

Melyik bakancs jobb? Altercore, Gladiator Phantom, Undercover?

Figyelt kérdés
Elég sokat hordanám (suliba), a volt használt Steel bakim ápolással 1 évig bírta.

2018. dec. 7. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Altercore-tol noi platform cipoim vannak, azok eleg jol birjak, de nem hordom minden nap. Bakancsbol regen Shellyst hordtam, en is suliba, minden nap, es hosszu evekig birta, utana volt egy Steelem, az is sokaig huzta, csak az nem olyan szep szerintem.

Most szakadt le rolam egy Martens, 5 evig hordtam, es annyira nem is apoltam agyon. Most megint Martenst vettem helyette, erre most nagyon fogok vigyazni, kivancsi vagyok, meddig birja majd :) Szoval ezeket merem ajablani.

2018. dec. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :) Sajnos a Shellys és a Martens kicsit drága nekem, de most azt Altercoret nézegetem.

Csak nem tudom, hogy ezek ugyanazok-e?

[link]


[link]

2018. dec. 8. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel nem szokott gond lenni.
2018. dec. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Red Roostert tudom ajánlani, a Steellel folytatott versenyben egyértelműen jobb
2019. márc. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!