Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm díszítésnél milyen...

Műköröm díszítésnél milyen festéket is használunk?

Figyelt kérdés
Most vettük okj-n, de elfelejtettem leírni a füzetbe:D akril? Azzal lehet szép mintákat festeni? Köszi előre a válaszokat:))

2018. dec. 10. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
én nem tudom, de mivel művészeti képzésben részesültem az akrilt ismerem... vízalapú festékkel díszítenétek? :O
2018. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez az hogy nemtudom😂😂 tuti vesszük még, meg majd megkerdezem az oktatot, de most ez ugy idegesit hogy nem irtam le, es erdekelne:Dd
2018. dec. 10. 14:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akril és aquarell festéket is hhasználunk körmök díszítésére. Okj-n akrillal fogtok festeni.
2018. dec. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akril. Vízalapú festék de vízállóra szárad (hobbi dolgokhoz gyakran használom). Fedőlakkal gyönyörűen megmarad anélkül könnyen sérül, lekaparható a korábbi lakkrétegről.
2018. dec. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj de jo, koszi a válaszokat csajok!!:)) le is irtam vegre😂🤭
2018. dec. 11. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!