Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mellpiercing hatásai?

Mellpiercing hatásai?

Figyelt kérdés

Nem ebbe a kategóriába tartozik de ezt legalább olvassák, szóval lányok akiknek van mell pc je (vagy fiúk), miután a mellbe kerül nincs olyan hogy folyton egy kicsit merev? Vagy hogy úgymond "tartja" a bimbót? Mert át lett szúrva egy rész és az tuti kihatással van rá

Remélem valaki érti mit próbálok elmondani


2018. dec. 12. 23:39
 1/8 anonim válasza:
24%
Kicsit "peckesebbek" lesznek. Én átgondolnám a helyedben egy párszor. Akár a mellbimbód érzékenységét is elvesztheted.
2018. dec. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg rossz hatással van rá.

De a férfiaknak nem tetszik ez biztos.

2018. dec. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van, termeszetesen jobban kiemeli a bimbokat, de ha melltartot hordasz nem latszanak ugyanugy, ha meg nem hordasz melltartot akkor nem mindegy? Nem fog jobban atlatszani mint eddig.


Es nem, nem veszelyes... ne sufniban csinaltasd a haveroddal, hanem szanj ra penzt egy szakemberre es minosegi ekszerre.


Fiuk es lanyok egyarant imadjak az enyemet, soha senki nem mondta ra, hogy neki ne tetszene, mar egy eve megvannak.

2018. dec. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

12-13 eve megvannak a mellpiercingjeim, soha semmi gond nem volt veluk. Kiemeli a mellbimbot egy kicsit, es a nem szivacsos melltarton atut az ekszer. Amugy nekem csak meg erzekenyebb lett tole a mellbimbom.

Nekem egy pasi sem panaszkodott ra, mind odavolt erte, ha valakinek meg nem tetszene, akkor valoszinuleg nem egymast kerestuk.

2018. dec. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi:F
2018. dec. 14. 08:00
 6/8 A kérdező kommentje:
:D*
2018. dec. 14. 08:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Fél éve van meg, nem lett se érzékenyebb se érzéketlenebb, párom imádja (meglepetésnek csináltam ,először el se akarta hinni :D ) annyi esetleg hogy bele tud akadni sokmindenbe, törölköző, öltözéskor a póló szóval óvatosabbnak kell lenni, illetve azt vettem észre úgymond bőr surlódással is meg lehet rántani ha nagyobb a golyó.

Nekem csak akkor látszik ha egyáltalán nem hordok melltartót de 3mm-es golyót használok 4-esnél már lehet átlátszana máson is.

2018. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megcsináltattam, és gyönyörü lett.:)
2018. dec. 15. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!