Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok egy...

Lányok, mit gondoltok egy olyan srácról, aki élvezi hogy meghízott és nem is akar lefogyni? Kizáró indok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok extrém mód elhízva, de azért kövér lettem, 179 cm, 98 kiló. Jól érzem magam így pocakosan, nem akarok tovább hízni, de visszafogyni sem. Baj, ha egy srác így gondolkodik? Ti hogy viszonyultok hozzá? Ez mennyire kövér szerintetek?



18/F



2018. dec. 13. 13:16
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Van, akinek pont az ilyenek jönnek be, legfeljebb kisebb az a réteg, mint aki a vékony-izmos-stb. más testalkatra bukik. Plusz kezd a társadalom aránya is átfordulni a kövérek többségére, így ma már nem akkora sokk az emberek szemében hogy valaki elhízott, túlsúlyos vagy kövér (elvileg Mo. a világ 4. legelhízottabb országa)
2018. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
32%

Ezt nem írtad már ki egyszer? :D


Amúgy ha jól érzed magad akkor maradj így, ne azt nézd, hogy kinek hogy tetszik.

2018. dec. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Az első kettőnek igaza van.

Ha az én ideálomról beszélünk talán külsőleg nem jönnél be,és töbn időbe tellene,hogy a belsőd is elkezdjen igazán érdekelni. De mint mondtam,nem kizáró ok.

2018. dec. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
56%

Én őszintén nem tudom felfogni mi a jó ebben. Most komolyan, inkább mondd azt, hogy lusta vagy lefogyni és nem érdekel a külsőd meg a fizikai állapotod, de NE azt hogy "élvezed".

Az jó ha van önbizalmad, legyen is, de komolyan büszkének is kell rá lenned?


De persze, vannak ám olyan lányok akik erre buknak, mint ahogy vannak olyan fiúk akiknek a teltebb lányok tetszenek. Ettől eltekintve a SAJÁT érdekedben változtass a mentalitásodon. (őszintén mondom azt hogy a te saját érdekedben, mivel nem ismerlek ezért pont nem érdekelne mi van veled, csak szeretnék segíteni)

2018. dec. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
fogalmam sincs hogy nézhetsz ki mert nem tudom hogy oszlik el rajtad. de egy kis pocak még jó is ha van. meg az is ha nem nézel ki úgy mint egy auschwitzi menekült. komolyan mondom 90%ban a férfiak úgy néznek ki mint akit éheztetnek, undorító girhesek, nem is nevezném az olyat férfinak. ha a kettő közül lehet választani (nem normál alkat hanem kifejezetten az a tipikus vékony gilisztás) akkor fényévekkel inkább a dagibb. nyilván ott az átlagos meg az izmos alkat, amik a legjobbak, de istenem, én se vagyok tökéletes szóval nem várnám el a páromtól se. 🤷🏻‍♀️ főleg meg ha jól érzi magát, és engem is elfogad. plusz bónusz pont ha nem csak piszkálgatja a kaját amit főzök, hanem szépen megeszi. volt olyan barátom aki csak finnyáskodott meg vékonyabb volt még nálam is, hát nem is tartott sokáig az a valami ami volt köztünk..
2018. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Nekem a kövérség azt közvetíti, higy élveteg, hanyag, fegyelmezetlen, ha pedig beteg addig menjen míg ki nem derítik az okát.

Én rendszeresen sportolok, egy kövér fèrfi láthatatlan számomra potenciális partnerként.

2018. dec. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Szornyu
2018. dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Borzalmas, plane tinikent!
2018. dec. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Ha jól érzed magad a bőrődben akkor maradj így, ne csak és kizárólag mások véleménye alapján határozd vagy változtasd meg magad!


Esetleg egy kicsit lehet mellette sportolni/edzeni hogy feszesebb legyen a tested. Az a kis sport még jól is fog esni. Olyat kell választani amit élvezel, különben csak egy szenvedés lesz amit a társadalmi elvárás "kedvéért" csinálsz.

2018. dec. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kiraly, enis meghiztam 177cm 95kg de nem alarok fogyni

17/f :)

2018. dec. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!