Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyenek ezek a képek? Mik a...

Milyenek ezek a képek? Mik a vélemények első látásra? Szerinted hány éves vagyok? (KÉP)

Figyelt kérdés

Hali csajok véleményére vagyok kíváncsi, hogy mit gondol rólam külsőleg. És szerinted hány éves vagyok?


[link]

[link]

Ez a kettő most készült nemrégiben.


Ez pedig talán 1 max 2-3 hete munkába:

[link]


Igen, itt elég fapofát vágok, mivel szakadó esőben is szét ázva is csinálni kellet :(

[link]


Szerinted hány éves vagyok? Mik a vélemények így kép alapján? Meg ismernél? Esetleg beszélgetnél velem?


2018. dec. 13. 19:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Kb 16nak nézel ki
2018. dec. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
17-nek néztelek, de elárultad, hogy dolgozol szóval akkor gondolom több. Én nem ismerkednék veled.
2018. dec. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
kb 16-17 éves lehetsz, nem vagy csúnya egyáltalán, de olyan kiemelkedően helyes sem. átlagos tinedzser fiú. valószínű nem ismerkednék és beszélgetnék veled, de nem a kinézeted hanem az írásod miatt.
2018. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
20 alatt vagy, de mivel van unokám, nem ismerkednék veled.
2018. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Szimpatikus vagy de olyan egyszerű,mint a bot.A kiàllásod olyan,hogy nem tűnsz túl èleseszű kritikusnak.Az biztos hogy őszinte lehetsz mert nem érdekel tèged a ruhád és nem próbàlod magad előnyösebbnek feltűntetni,de az is lehet,hogy nincs ízlésed és ezért csinàlsz ilyen rossz képeket,előnytelen hàttér előtt.Olyan 18-20-nak gondolnàlak.Használj korpásodás elleni sampont.
2018. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Na hát köszönöm az eddigi válaszokat!

Eddig senki nem találta el 1 tippből , mennyi vagyok :D


3: Az írásom miatt? Miért? :)


5: Gondolom az utolsó képre írtad a sampont, :'D Nem, az nem korpa hanem eső!


Köszi, ha még valaki írna megköszönném.

2018. dec. 13. 19:38
 7/22 anonim ***** válasza:

Én is 16-17 évesnek néztelek.

Nem vagy csúnya 😉

2018. dec. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Helyes fickó vagy! ~20 éves (nem ismerkedem)
2018. dec. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Na köszönöm a válaszokat igen utolsó eltaláltad bármi meglepő 20 vagyok :D Bár mindenki fiatalnak néz nagyon. Köszi aranyosak vagytok! Ha még valaki ír köszi!
2018. dec. 13. 20:03
 10/22 anonim ***** válasza:
Gondolom azért tetted ki a kérdést mert te is tudod hogy fiatalabbnak tűnsz a korodnál. De nyugi ebből a későbbiekben akár még előnyöd is lehet. legalábbis magamat ezzel szoktam nyugtatni mert én 23 vagyok de örülök ha 18-nak néznek legalább :D
2018. dec. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!