Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok szerintetek szexi ha a...

Lányok szerintetek szexi ha a pasinak van egy kis pocija?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és egy kis pocakkezdeményem nőtt

Ami sokak szerint szekszi is. Aki akarja annak küldök képet priviben



2018. dec. 14. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem
2018. dec. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
/thread
2018. dec. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én ugyan pasi vagyok, de tapasztalatból mondom, hogy: [link]
2018. dec. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem szexi, plane 17 evesen. Inkabb eddz
2018. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Miss Endzsi ***** válasza:
76%
Nagyon nem.
2018. dec. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nope
2018. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi idősen nagyon nem. Ha 25 évesen van, akkor is csak akkor tolerálják a csajok, ha pénzes vagy.
2018. dec. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem az, de nem egy kis zsirreteg miatt dobnek valakit...
2018. dec. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Határozottan nem.


Kedves kommentelő... Nem csak a 25éveseken látni ...sajnos a tizen pár éves kortól az idősekig 😂


Egyre kevesebben figyelnek oda testükre.


Én feszesítő és formáló edzést csinálok jó pár éve, tény nem is volt gondom, mert mindig sportoltam valamit vagy mozogtam (manapság meg tesi órát se bírják rendesen megcsinálni... a korosztályomban anno is már hanyagolt tantárgy volt...de meg is látszik ennyi idő elteltével 😂 rajtuk)


18 az öcsém, meg is dícsértem, amikor boxerbe járt anyáméknál, hogy szépen karban tartja magát.😄


Párom kondiba jár.

A kolléganőim s köztem elment, az egyik 60+os némán mutogatja felém kezeivel, hogy milyen szép széles vállai vannak, másik meg a fenekét nézte 😂


Amikor kiderült, hogy a felettesük akiről mutogatnak az én párom fél éve: Le voltak sokkolva 😂, amikor egy alkalommal jött hozzánk s magunk módján üdvözöltük egymást felvállalva.


Vicces volt 😁


Amennyi ember annyi izlés s személyiség...

Valakinek a lapos edzett has, valakiknek a túl edzett, valakiknek a pocakos, másoknak pedig a tipikus mackós jön be ...stb.


De ez nem csak hasnál van; arcvonásoktól a szimpla alap alkatig minden.


Én magamon s páromon is kifejezetten a lapos enyhén látszódó izomvonalas hasat szeretem.


25/N 27/F

2018. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem, sőt ellenkezőleg. Az én ízlésemet tekintve a világon senkin sem szexi. Kinek jobban áll, kinek borzalmasan, de senkinek sem szexi és egészségesebb is felesleg nélkül.
2018. dec. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!