Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani jó műkörmös...

Tudnátok ajánlani jó műkörmös lámpát? Nagyon sürgős

Figyelt kérdés
Asztali lámpára gondolnék, olyanra ami tényleg normális, jó fényt ad, és jó lenne ha nagyítós lenne. Próbáltam máshol a facebookon egy csoportban utána kérdezni, de csak mindenki rám akarta sózni az ő sz'rját. De engem csak vélemények érdekelnének, hogy tényleg kinek melyik asztali lámpa vált be? Ja igen és ne asztalhoz szerelhető legyen, hanem sima álló. Köszi előre is!

2018. dec. 15. 23:07
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


2m beauty. Magukat a körmös termékeit nem használom (géllakk stb-re gondolok), de nekem minden gépem tőlük van és nagyon meg vagyok elégedve :) Egyébként nyugodtan nézz szét ha van a közeledben Ikea, momax stb mert ott is kifoghatsz jókat. Nem körmös lámpának fogják őket árulni, de ha a méret és az erősség jó akkor annyira mindegy hogy mi van vagy mi nincs ráírva.

Nagyítós lámpát soha nem használtam nem is éreztem szükségét, de pl a crystalnál találtam egyet ha neked ez feltétlen szempont :

[link]


Ha egy tanácsot adhatok, gépeket akár reszelő akár uv lámpa bármi ne ebayről rendelj! Ha megvámolják nem jössz ki olcsóbban + nincs rá garancia. És sokszor nem is EU-s dugattyúval küldik őket szóval lutri.. De ami feltétlen legyen szempont a garancia. Nem kell crystal nailses lámpa vagy bármi őrült árkategória de legyen rá garancia!

2018. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!