Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A haj beültetésről tapasztalat...

A haj beültetésről tapasztalata van valakinek?

Figyelt kérdés
Szeretnek hamarosan haj beültetést,nézegettem és nem sok hajszál kell kb 800-1000 szál.Viszont azon gondolkoztam,h nekem van 2 forgom elől és nem tudom,h ez kivitelezhető-e,de azt a két forgót kiszedetnem és vagy új hajszálakat pakolnék oda vagy ugyanazokat a hajszálakat helyeznék el úgy h ne legyen forgó.Szerintetek ez kivitelezhető vagy túl sokat várok el? :D

2018. dec. 16. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

nem ajánlom, hacsak nem vagy egy milliomos, hogy újra csinálhasd a műtéteket.

A hajátültetés nem állítja meg a kopaszodást. Ha Elöl kihullik a hajad, átültetsz hajszálakat, és pár év múlva jobban elkezdesz kopaszodni, újra el kell menned műtétre.

Persze azok amiket beültettek nem fognak már elveszni, de nem egy ilyet láttam már, aki megbánta hogy elment hajbeültetésre.


Ha meg akarod állítani a kopaszodást, használj minoxidilt meg finasteridet. Bár a fin-t nem ajánlom, mert borzasztó mellékhatásai vannak. Cserébe ha merész vagy, működik és újra nő a hajad. Nézz utánuk neten!

2018. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem hullik a hajam hanem nekem csak szimplán V alakban nőtt gyerekkorom óta.Emiatt magas a homlokom viszont soha nem hullott a hajam és valszeg nem is fog
2018. dec. 17. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha gondolod átadom a tpsztalatom
2019. márc. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Minoxidil tényleg működik?
2020. dec. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!