Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Így kell kinéznem? Csak akkor...

Így kell kinéznem? Csak akkor lesz jó csajom? Tetkót nem akarok! Vélemény? F

Figyelt kérdés
[link]

2018. dec. 17. 19:20
 1/9 anonim válasza:
87%
Tény hogy a kép nagyon ott van... De nyilván nem. Volt hogy olyan fiú tetszett aki nem is tudom miért mert nem nézett ki jól. De vicces volt. És kedves. És vigyázott volna rám. Legalábbis én így gondoltam...
2018. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
Pontosan így.
2018. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Amennyiben igénytelen, felszínes r1bancokat akarsz halomra kúrni, természetesen igen.
2018. dec. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem így kell kinézned. Viszont le kell küzdened a kisebbségi komplexusodat és önbizalmat is kell szerezned.
2018. dec. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

Attól hogy valaki jól néz ki, az nem azt jelenti, hogy csak alja népet vonza csak.


Engem is rengeteg ember megpályázott, de pár perces beszélgetés alatt nagyon sok minden kiderül a másikról, főleg ha jellem s arc diagnosztikához értesz, a verbális s nonverbális kommunikáció is ordít milyen ember a másik.


Számodra mit jelent a "jó csaj" fiam? 😂


Mindenki számára mást takar, más az ideál.

2018. dec. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fuh, szerintem ez a srác csúnya. Nyálasképű, a stílusa nagyon nem az ideálom. Bah, nekem nem tetszik. Igaz, nem is vagyok valami hú, de szép lány, bár szerintem az átlagosan csinos kategóriába beférhetek. Nyugi, nem mindenkinek ez az ideálja. :-)
2018. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Így bizony
2019. jan. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt már elkúrtad, mert nem születtél helyesnek.
2019. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
58%
Nem kell így kinézned, csak a b#zikat, meg a k#rvákat vonzanád.
2019. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!