Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon csúnya ha...

Szerintetek nagyon csúnya ha egy lánynak van külső combja?

Figyelt kérdés

Nekem van sajnos elég rég óta, és leginkább ez akkor látszik ha sétálok vagy mozgok stb.. Kb ilyen az én combom is mint a bal oldali

[link]

Szerintetek ez nagyon taszító egy lányban? Hogyan tudnám lefogyni?


2018. dec. 18. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fogyni diétával tudsz. De hogy ettől mennyire lesz vékonyabb a combod, nem lehet tudni. Hogy mennyire vagy csúnya, nem igazán ettől függ.
2018. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Mi van? Külső comb? :O Ez valami új fogalom a zsírra vagy mi a fene?


Mert a jobb oldalinak nincs külső combja? Kislány, agyad van? Vagy fogalmazz értelmesebben!

2018. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Ez szerintem inkább a csontozattal lehet összefüggésben, mert az ismeretségi körömben inkább a vékony lányoknak van ilyesmi combjuk.

Szerintem meg ponthogy szebb, mint a jobboldali kép.

2018. dec. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Egek...nem lefogyni kell!!!

Hanem tornázni😒 formásító edzéssel.


Ha fogynál ez még undorítóbb lenne, csak megsúgom. 😂

2018. dec. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Edzz, ne diétázz.
2018. dec. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lovaglócomb, lovaglóháj a használt kifejezés rá. Mértékétől függ a véleményem. A képen lévő lánynak jól áll. De van akin aránytalanul hat, nagyon kilóg.

Tornával formázható.

2018. dec. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Ez pont hogy zsír, erre hiába edzene csak még vastagabb lenne a combja. Van akinek oda halmozódik fel a zír és nem egyenletesen az egész lábon. Ez diétával megy le, de amúgy ha nem vagy túlsúlyos teljesen felesleges fogynod. Nem csúnya, pont hogy formát ad, nőiesebb mint egy téglalap testalkat.
2018. dec. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!