Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik ruha boltba lehet jó...

Melyik ruha boltba lehet jó minőségű ruhákat kapni?

Figyelt kérdés
Vettem a bershkába egy farmert 7 ezer forintért elég jónak tűnik meg még az ára is elfogadható. De nagyon sok rossz véleményt olvastam a bershkáról, zaráról gyakori kérdéseken. Eddig new yorkerbe jártam mert ott olcsóbbak voltak a ruhák de rájöttem hogy olyan a minősége mint egy kínainak. Nagyon ritka a jó minőségű ruha. A ruhák egy két mosás után elkezdenek kifakulni, nyúlni, kiszakadni. A bershkáról,zaráról, pull&bear ről mi a véleményetek? Mert én most vásároltam életemben először a bershkába de nem néz ki rossznak a farmer. És ajánlanátok boltokat még a berska, zara, pull&bear árkategóriájába ruha boltokat? Egy farmerre kb 7-10 ezret szánnék, pulcsira is, pólóra ingre kb 5-7 ezret darabonként. Ilyen retro szóba se jöhet ahol 22 ezer egy farmernadrág. 17/f

2018. dec. 18. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Megsúgom ezek a boltok full kínai minőségék szerinted miért ilyen olcsók? Legtöbb cuccbol egyből jön ki a cérna stb
2018. dec. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
H&M
2018. dec. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Reserved,H&M,
2018. dec. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

Sajnos ma már tulajdonképpen mindegy, hogy honnan vásárolsz, mert sokkal rosszabb minőségű anyagokkal dolgoznak, mint akár 5 éve.

A 35 ezer Ft-os Guess táskám is pár hónap alatt tönkrement.

Sajnos a cégek egyre jobban ráálltak a mennyiségre, mert minden vásárló minden évben a legújabb kollekcióban akar feszíteni.


Nálam a C&A, H&M említésre sem méltó, mert bármit veszek ott, 2 hónap múlva már olyan bolyhos az anyaga, mintha egy negyven éves rongy lenne.

A New Yorkerben pár évvel ezelőtt még lehetett találni abszolút basic alapdarabokat, de sajnos ők is egyre inkább átálltak a műszálas kínaira.

Viszont az Inditex márkáiról elég jó véleménnyel vagyok: Zara, Bershka.

Nyilván ott is meg kell nézni az agyagokat, mert akárhol vásárolsz egy pókháló vékonyságú pólót, az biztos, hogy elszakad egyszer.

Ami még jó a plázás márkák közül, az Orsay. Itt én még soha nem vásároltam rossz minőségű ruhát, de mivel most látom, hogy fiú vagy, gondolom ez az opció nem játszik.

2018. dec. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Wink
dec. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!