Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Régi ruhákkal mit csináltok,...

Régi ruhákkal mit csináltok, hova teszitek?

Figyelt kérdés

Az évek során felhalmozódtak szekrényemben a ruhák.

Kidobni sajnalom, mert jó állapotú ruhák.

Mit szoktatok vele csinálni?

Családban nem tudom őket ajándékozni.



2018. dec. 21. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Gardrobcseré.hu-n eladhatod/ elcserèlheted,eladományozhatod így karàcsony előtt,vannak nyilvànos ruhakontènerek(olyan mint egy szemetes csak ruháknak) oda bedobhatod,vannak turkàlók amik felvásàroljàk,a h&m-ben egy szatyor ruha= 1db 500ft-os kupon nem leértèkelt termékekre.
2018. dec. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bezsákolom, és megy a padlásra. Panelban ez picit nehezebb.
2018. dec. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg eladni vagy ha jó állapotba vannak akkor adományozd el.
2018. dec. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Géprongy.
2018. dec. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A lyukas, hasznalhatatlan egyertelmuen szemet, ami meg hasznalhato csak akarmilyen ok miatt megsem hasznalom, az elsosorban ismerosi/csaladi korben lepasszolas, ha ez nem ervenyes akkor pedig ruhakontenerbe vagy turkalo ele lepasszolom.
2018. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én elajándékozni szoktam, van pár gyermekkori barátnőm akik szívesen elszokták fogadni :) Sajnos a neten való eladásról rossz tapasztalataim vannak.
2018. dec. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy kis szemléletváltás: én az ilyen ruhákat otthonra szoktam hordani, pólókat, melegítőket amiket máshova már nem hordanék, aztán egy idő utan elkopnak, akkor rongynak felvagom. Nem biztos, hogy mindentől megszabadulnek a helyedben, 2-3 póló jó lesz otthoni hordásra is és ezzel a környezeted is kíméled.
2021. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!