Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lancome Hypnose vagy Lancome...

Lancome Hypnose vagy Lancome Trésor Midnight Rose?

Figyelt kérdés

Kérdésem az lenne, hogy van-e valaki, aki a két parfüm bármelyikének tulajdonosa, használója, szerelmese? :) Habár tudom, minden bőrön máshogy hatnak és működnek a parfümök, kíváncsi lennék, hogy ki melyik mellett tenné le a voksát vagy melyiket szereti jobban, mik a vélemények, minden tekintetben, akár tartósságot és leszáradást illetően is.

A kettő között vacillálok, és mindkét illat ízlik, mert olyasvalamit keresek, ami egyáltalán nem tucat, különlegesebb és mélyebb. Egyébként 23 éves lány vagyok.


Köszi a válaszokat mindenkinek.



#bőr #illat #parfüm #Lancome #Douglas #parfüméria #Lancome Trésor #Lancome Trésor Midnight Rose
2018. dec. 22. 20:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Parfümériában dolgozom, neked kell megillatoznod a parfümöket tesztelned, mert más az illat papíron, bőrön, függ attól hogy normál száraz zsíros a bőröd, mennyit izzadsz, télen vagy nyáron használod, milyen távolságból fújod mennyit fújsz.

Nekem a Midnight Rose tartósabb és finomabb is. De ez személyes vélemény.

Fújd ki egyiket a jobb másikat a bal csuklódra és teszteld. :)

21/l

2019. jan. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!