Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen belülről egy Rolex...

Milyen belülről egy Rolex üzlet? Egy bizonyos típusú órából több darab is van készleten?

Figyelt kérdés

2018. dec. 27. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a budapesti: [link]


Általában sok van raktáron, de a ritkákból van, hogy 1 sem. BATMAN, HULK, PEPSI GMT,...ezek még külföldön is várólistás cuccok.

2018. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Általában szokott minden darabból lenni ami megtekinthető de nagyrészükek rendelni kell. Ha az ember szernencsés akkor akkor készleten van a modell amit keres és egyből meg is veheti.

Amikor a Submariner Date-emet vettem rendelni kellett és 3 hétbe kerűlt mire megjött

2018. dec. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2018. dec. 27. 19:38
 4/5 anonim válasza:
Nagyon pazar belülről, de akkor szerencséd volt , mert az én Submariner Date-mre 8 hónapot kellett várni... viszont én nem voltam megelégedve a választással ahozz képest hogy milyen nagyra értékelik
2019. jan. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2 Vagyok.

#4 Annyira nem nagy szám mint amennyire tartják(így igaz), de a tisztaság, rendezettség és kedvesség jellemző rájuk. (Mármint azokban ahol én jártam/járok).

Off:

Valószínűleg szerencsém volt hogy ilyen keveset kellet várnom, de az is lehet hogy azért volt ilyen kevés mert nem Magyarországon vettem, hanem Németországban.

2019. jan. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!