Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek egy...

Fiúk! Mi a véleményetek egy ilyen lányról? Külső alapján?

Figyelt kérdés

Csak velemeny érdekel, és az, hogy meg nézhetek ki később nem úgy, mint egy krumpli...

-8. Osztályos vagyok, tizhennegy éves

-146 cm (pff), 38 kg

-barna szem

-kevés, halvány szeplő az orron

- kozepesen telt ajkak

- 65A méretű mell (igen, tudom, hogy nagyon kicsi, de még menstruációm sincs, szóval még fog nőni sztem)

- nagyobb, feszes, kerek fenék,

-izmos,formas átlagos comb

- sajnos az orrom görbe, enyhén vastag, de mások szerint jól áll, azt is mondták , hogy szexepilem, én nagyon utálom

- enyhe homokóra alak

- hosszú, szinte fenékig érő göndör haj, sötétbarna

- pocakom annyira nincs, jó, nem full lapos, de nem nagy, és van egy kis deréktáji zsír, de nem vészes

-az arcom mások szerint szép és cuki, szerintem átlagos (vagy inkább aluli)



2018. dec. 30. 02:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Kép nélkül sajnos nem tudjuk megmondani. Na meg ahogy írtad, még fiatal vagy, ezekben az években rengeteget fogsz változni és nem lehet megmondani, hogy hogyan. Ismerek olyat, akivel jót tett a kamaszkor, meg olyat is, akit előtte szépnek gondoltam.


Amit tehetsz, hogy egészséges életmóddal az alakod rendben tartod :)

2018. dec. 30. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

"65A méretű mell (igen, tudom, hogy nagyon kicsi, de még menstruációm sincs, szóval még fog nőni sztem"


O, de gyagyás vagy! Akkor boztos jó szégyen vagyok 28 évesen 75A mellel.


Bocs, de csak eddig olvastalak.

2018. dec. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Küldj képet de szerintem szép kislány lehetsz :)

Ha meg nem,még bőven változhatsz.

2018. dec. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Másodiknak: írtam privátba

Harmadiknak: szépnek nem mondanám magam,közel sem, asszimetrikus fejem van :/

2018. dec. 30. 09:38
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Hát ennyi alapján egy önbizalomhiányos kislány vagy, akinek még nagyon nem a pasizáson kellene agyalnia. Majd változol még, nagyon gyerek vagy egyelőre. Mozogj sokat, akkor nem leszel löttyedt és fogadd el amin nem tudsz változtatni, mert olyan úgyse lesz, hogy minden srácnak te legyél az esete. Az egyik a bögyös szőkékre bukik, a másik a kis mellű barnára, a harmadiknak mindegy, csak akkora fara legyen, mint egy lónak, stb.
2018. dec. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Édes szívem, akár huszonpár évesen is nőhet a cicid. Tapasztalat. És mindenkinek aszimmetrikus a feje, nem vagyunk mi növények.

Ennyi idősen se a végleges alakod se az arcod, se kb semmid nem ilyen lesz mint most.

2018. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon aszimetrikus...főleg a szám
2018. dec. 30. 11:14
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is, van egy pici heg a sarkán, pár milis. Egy kis szájfény, színezett ajakbalzsam ripszropsz kiigazítod a széleit.
2018. dec. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
14 évesen még nem menstruálsz? Orvoshoz elmennék ezzel a helyedben
2018. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak: anyukámnak 16 évesen, nővéremnek 15 évesen jött meg. Későn érők vagyunk, ez van.
2018. dec. 30. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!