Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Öcsi parfümériában eredeti...

Az Öcsi parfümériában eredeti parfümöket árulnak?

Figyelt kérdés
Vettem az Ázsia centerben, az Öcsi parfümériában egy parfümöt. A csomagolás (cső vastagsága, hossza, üveg részletei, matrica részletei stb.) teljesen stimmel, de az illat nem olyan intenzív, tartós és nagy hatósugarú, mint lennie kellene. Húszezerért... van valakinek tapasztalata ezzel a bolttal? Újra tudják tölteni az üvegeket? A douglasos csajok szerint minden kamu, amit nem ők árulnak, és Zólyomi Zsolthoz nem tudok beugrani egy tesztre, szóval tapasztalatok érdekelnek. A parfüm egyébként kb. annyiba került, mint a netes parfümériákban, picivel volt olcsóbb talán.

2018. dec. 31. 23:14
1 2
 1/16 anonim válasza:
82%

Ez komoly???????????


Te tényleg 20-ért vettél parfümöt az Ázsia centerben, egy "Öcsi parfüméria" nevű helyen???


XDDDDDDD!!!!!!!!!

2018. dec. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Ázsia center.... Nincs több kérdésem:D természetesen kamu
2018. dec. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Eredeti mint az összes kínai koppintás
2018. dec. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

20 ezer egy hamis löttyért?!

Életemben nem vásároltam még ott. Parfümöt mindig megbízható helyen veszek. (Douglas, Müller, Notino...stb.)

Ha tényleg hamis, akkor ez egy óriási nagy lehúzás, és jogilag be is kéne zárni ezt a boltot, hiszen az a tevékenység, amit folytatnak, bűncselekmény (!).

2018. dec. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
az üveg minden részlete stimmel, nem a vastag csöves, szembeötlő hamisítványokról beszélek.
2019. jan. 1. 00:24
 6/16 anonim válasza:
Képet az uvegrol, lehetőleg többet sok oldalról
2019. jan. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

az üveg minden részlete stimmel, nem a vastag csöves, szembeötlő hamisítványokról beszélek.


-Ez semmit nem jelent sajnos. Ma már szinte teljesen egyeznek a hamisítvány üvegei az eredetivel. Egy két apró eltérés van amiről meg lehet mondani. Ezen a képen az egyik igazi a másik kamu, szerintem egyikünk se tudná ránézésre melyik eredeti termék: [link]


Ha angolul rákeresel hogy parfümneve real vs fake találni fogsz képeket ahol a kamut összehasonlítják az eredetivel, hátha így többre jutsz:)

2019. jan. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Jártam douglasban, megtettük ezt az összehasonlít kört, tényleg minden apró részlet stimmel, az illattal vagyok gondban.
2019. jan. 1. 11:37
 9/16 anonim ***** válasza:
82%
Nem szokták az üveget újratölteni, az se eredeti. Simán lekoppintják már azt is, szinte megszólalásig megegyeznek az üvegeket, a tartalma szokott inkább rosszul sikerülni. Azért egy kínai és öcsi nevű üzlettől nem tudom mit vársz, de legalább az üveg ezek szerint jól sikerült. Legközelebb inkább szánj rá még 1-2 ezret és vedd meg a Douglasban.
2019. jan. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%
Én csak szimplán nem értelek. Ha ez a 20k-s parfüm nem sokkal volt olcsóbb itt, egy gagyi kitudja milyen kínaiban, mint ha az eredeti helyen vásárolnád, akkor épeszű ember nem rászánja azt a 1-2-3-valahány ezer ft pluszt és inkább megveszi a megbízható helyen? Ha 20k-t képes vagy elkölteni egy parfümre, akkor ez már nem kéne, hogy sokat számítson nálad... Én ha már ennyit áldozok egy parfümért akkor tuti nem az ázsiába vettem volna.
2019. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!