Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg csúnya vagyok?

Tényleg csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim a suliban mimdig azt mondják,hogy milyen csúnya vagyokeg ilyenek.

Hát olyan világos kék szemem van(van aki zöldnek mondja) és kerek arcom, nem pufi hanem inkább csak maga az arccsontom kerek.. derékig érő szőkésbarna hajam van, hát nagyjából ennyi... Csak idegesít, hogy ezt mondják, szinte naponta.



2019. jan. 1. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Lehet csak irigyek.

Vagy èrzik rajtad,hogy nincs önbecsülèsed ès piszkálnak.

2019. jan. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Most szerinted ebből én honnan tudjam? Különben biztos van alapja, különben nem mondanák.
2019. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%
A gyerekek még őszinték...
2019. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek nem őszinték, hanem gonoszak.

Ez egy marha nagy tévhit hogy a gyerekek őszinték minden esetben, inkább csak esetenként nem érzik hogy nem szabad/illik valamit kimondani. De kb. 4-5 éves korukban már simán hazudnak, még ha nem is olyan jól, mint a felnőttek.


Kedves kérdező! A leírt paramétereid alapján lehetsz akár gyönyörű vagy épp nagyon előnytelen külsejű is, ugyanis mint sok más esetben az ördög itt is a részletekben rejlik. Attól tartunk általában valakit szépnek, ha szimmetrikus az arca, megfelelőek az arányok, jól harmonizálnak egymással az elemek. Nőknél például a kis pisze orr, nagy szemek, hosszú szempillák, vastagabb ajkak, törékeny testalkat az ideál manapság (merthogy ez is változott a történelem során jópárszor).


[link]


[link]


[link]


De ha rád szálltak az nem emiatt van, hanem mert kell nekik egy közös ellenség akin megélhetik milyen egy csoporthoz tartozni, illetve kiélhetik azon frusztrációjukat amit a saját elnyomott gyermeki létük jelent számukra. Egyszóval jobban érzik attól magukat hogy valakinél jobbnak hiszik magukat és ezt azzal érik el, hogy zsarnokoskodnak. El fog múlni, csak fel kell nőni. Illetve egyesek felnőttként is ilyenek maradnak, de akkor már le lehet őket szrni.

2019. jan. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hàny éves vagy? Ez alsótagozatban volt menő.
2019. jan. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Neked mennyire van egészséges önbizalmad, önértékelésed? Szerintem nincs 100%-ban a helyén, mert akkor ez nem lenne kérdés.


Csoportban amúgy mindenki erősebb. Nálunk is volt egy melák srác aki belekötött mindenkibe, és ezt többen meglovagolták, beálltak az ő hátszelébe néha. De a srác nélkül amúgy senkik voltak, kis elnyomható cigicsikkek, porszemek a polc tetején.


Ne foglalkozz velük, ne add a lovat alájuk különböző reakciókkal, reagálásokkal, és idővel megunják.

2019. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem lehet megmondani, muta képet
2019. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kék szemem van, sötétbarna hajam, kerek arcom

Szerinted szép vagyok?

Na ugye hogy tese tudod megmondani...

2019. jan. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez alapján lehet a szépségkirálynő, de maga a gyakori réme is... Képet ha küldesz megmondom a sajat szubjektiv velemenyem
2019. jan. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha nem csatolsz képet,akkor ezt hogyan lehet eldönteni?? Bár szerintem csak bunkók,és tanulatlanok az osztálytársaid!Mindenképp azok,nincs de ha....Azok! Plusz azt veszik le,hogy veled ezt megtejethetik.Gondolom nem állsz ki magadért ilyenkor.

A gyerekek nem őszinték,egyetértek.Nem érzékelik még mit lehet,és mit nem.Ráadásul már a 2 és fél éves unokahugom is olyan kitalált töténetekkel hódít,hogy csak nézük.Ha kérdezel valamit,se biztos h azt mondja,ami igaz,csak szeretne válaszolni,vagy èpp szórakoztatni.

2019. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!