Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Elérhetem azt hogy picit vékonyabb legyen az arcom?

Arra gondolok hogy az arcom vonala jobban látszon. Feszesebbnek tűnjön. Vannak erre gyakorlatok? Érnének valamit?

Keress kérdéseket hasonló témákban: arc, áll, állvonal, nyak, feszes

jan. 1. 22:10  Privát üzenet  

A válaszok
Sport. Fogyás, ha esetleg van egy kis túlsúly.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 1. 22:19 Privát üzenet
Sminkkel vagy drasztikus fogyással maximum (értsd anorexia). Az arcod minimális zsírt tàrol, így onnan fogsz szinte legkésőbb fogyni, akármilyen gyakorlatokat is végzel.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 1. 23:54 Privát üzenet
Fogyás smink

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 2. 01:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha el lett reszelve a köröm, vékonyabb és érzékenyebb lett, lehet rá építeni?
Ha 16 évesen 167 cm vagyok még elérhetem a 170 cm-t? L
Vannak még itt olyan lányok, akiknek vékonyabb a térdük, mint a vádlijuk?
Fiúk! Titeket mennyire zavar, ha egy lány alapjáraton vékonyabb alkat, de a combjai vastagok?
Alkatilag vékonyabb lány vagyok, teltebb mellekkel és nem hiszik el hogy eredetiek?
Ha kitartó vagyok, lesz eredménye? Így elérhetem, hogy karcsúbb, feszesebb, vékonyabb legyek?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!