Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ugye fognak még nőni?

Ugye fognak még nőni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok,és mell konkrétan nállam nem létezik.A két évvel kissebb tesóm meg mindjárt rendes melltartót kell hordjon.

Emiatt meg az önbizalmam is 0.Az is igaz,hogy 162 cm vagyok,és 46kg,de szeretnék én is kicsit "nőiesebb" lenni.

Változhat még ez?vagy már csak a mellműtét vár rám?

Illetve,hol találhatnék kicsi,főleg csipkés melltartókat,ilyen bralett szerűket?


2019. jan. 4. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem 100% de persze van rá esély hogy nőjjön. Én is ebben bíztam, most 24 vagyok és ugyanolyan kicsik a melleim mint 16 évesen :) de hátha neked nagyobb szerencséd lesz
2019. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És valami szer,trükk vagy gyógyszer ami ezen segithetne?
2019. jan. 4. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Ebben is bíztam, de ne legyél buta, semmi ilyen nincs, max a műtét. De mondom még nőhet kb 21 éves korodig
2019. jan. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben jártam a te korodban,nekem 18éves koromban állt meg a növekedés,addigra viszont nem túl nagyra nőttek meg.Sajnos nekem is lehúzta az onbizalmam.Most jelenleg 21éves vagyok,tavasszal megyek a mellműtétemre.Szerintem neked még jó esélyed van a növekedésre.
2019. jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Még simán nőhet 20-22 éves korodig. A baráti körömben több lány is van, akinek bőven 20 éves kora után érte el a végleges méretet.


Amúgy meg ez csak a te fejedben lényeges kérdés, mert sok fiú szereti a lapos vagy pici mellű lányokat, köztük én is. Nekem volt már olyan barátnőm akinek ugyanúgy nem volt melle, mint nekem fiúként, csak a bimbói voltak nagyobbak az enyémnél. Imádtam, mert gyönyörű teste volt, nekem nagyon bejött az alkata, és egyáltalán nem vágytam arra, hogy nagyobb melle legyen. Neki ez így állt jól, nagyon szexi törékeny lány volt. Neki sem volt sokáig önbizalma, de aztán megerősödött végül a sok szeretet és bók hatására, mert látta és érezte, hogy nekem ő így szép és így teljes. Neki is megfordult a fejében a műtét, de én lebeszéltem róla, amit pár évvel később meg is köszönt, amikor már ki volt békülve a melleivel. Sajnos már nem vagyunk együtt, de nem a mellmérete miatt.


Neked is azt javaslom, hogy próbálj meg kibékülni a méreteddel, mert még simán nőhet is, meg sokan vannak akik az ilyet szeretik, mint én is. :) A műtét pedig csak a legvégső dolog legyen, ha már tényleg nagyon mélyen tönkretesz lelkileg a dolog. De egy szerető partner nagyon sokat tud az önbizalom erősítésében segíteni. :)

2019. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már nem fognak valószínűleg.
2019. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!