Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az industrial pc fáj?

Az industrial pc fáj?

Figyelt kérdés

Industrial pc-t szeretnék, de eléggé félős vagyok ilyen téren. :D

Akinek van, elmondaná a tapasztalatait, előnyeit/hátrányait? Nagyon megköszönném😫



#piercing #Industrial #Industrial pc
2019. jan. 5. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fáj.
2019. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen fáj, de szerintem kibirhato. Nekem az első nap, elég fájdalmas volt, főleg az éjszaka :D

Nagyon vigyázni kell vele, főleg az első pár napban, mivel ha hozzaersz, eszméletlenül tud fájni.

Tetran, és betadint használok utókezeléshez, 2 hete megvan, és semmi gond vele.

Hajrá! :D

14/L

2019. jan. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egyik legfájdalmasabb. A szúrás 1-2 perc, simán kibírható. Az ékszer behelyezése elég rossz, de azért nem életed legnagyobb fájdalma. Viszont a porcos pc-k gyógyulása nagyon lassú és fájdalmas. Nekem több mint fél évig érzékeny volt, érintésre fájt és többször begyulladt. Hónapokig nem tudtam rajta rendesen aludni és fejhallgatót viselni. Van akinek ennél könnyebb és van akinek nehezebb a gyógyulás, de általában a fájdalmasabb és makacsabb pc-k közé tartozik.
2019. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább kellemetlennek mondanám. A gyógyulása sokkal rosszabb lesz a szúrás fajdalmához képest. Vigyázni kell öltözködésnél nehogy beleakadjon a ruhád vagy a hajad, mert az nagyon tud fájni. Gyógyulási idő alatt nem érheti sampon, tusfürdő, szappan stb.
2019. jan. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
53%

Szia! Nekem nem volt más pc-m, ez volt az első. Kb 3 hónapja csináltattam, 16 évesen. Már 2 éve akartam, szóval úgy mentem megcsináltatni, hogy nem érdekelt a fájdalom. A szúrás...háát őszintén sokkal roszabbra számítottam, oké, nem volt kellemes, de teljesen kibírható. Megse rezzentem a pircer is jó fej volt, elnevetgélt velem. Bár ez teljesen ember függő. Én simán kibírtam, de az utánnam jövő csaj meg szó szerint síró görcsöt kapott és nagyon nagyon fájt neki. Szóval a fájdalomküszöbödön múlik, azt meg te tudod.

Az utanna lévő kezelés..na hát az brutál. Én az Ocenisept fertőtlenítőt használtam, azt ajánlotta a pircer és ő is azt használta. Kb 4 hétig nem tudtam a baj felemen aludni, ha hozzáértem a fülcimpámhoz majdnem beszartam a fájdalomtól az első 2 hétben (bocsi az ilyen kifejezésekért). Amit ne hagyj ki az a pc forgatása 1. naptól kezdve. Nagyon fog fájni, de muszáj, hogy ne ragadjon le és fertőződjön be a körülötte lévő alvadt vér. Napi 2x fertőtlenítettem és kb 3x forgattam, de ahogy múlik a fájdalom egyre könnyebben fog menni és koszos kézzel ne nyúlj hozzá, ez alap. Ja és még annyi, hogy mikor a pircer fertőtlenítette és berakta az ékszert, az sokkal jobban fájt mint a szúrás, milliószor rosszabb volt, ahogy hajtogatta meg nyomta a frissen átszúrt fülemet kb 2 percig (de 20nak tűnt). Tuti elfelejtettem vmit, szóval ha van kérdésed nyugodtan írj priviben.

2019. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%
Mozgatni nem szabad és nem is kell.
2019. jan. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!