Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha apám nem...

Kiwilany124 kérdése:

Mit tehetek ha apám nem engedi hogy septum percingem legyen?!

Figyelt kérdés

Már elegem van és azt mondja nem leszek a gyereke ha ezt megcsinálom ..

Valami ötlet hogy győzhetem meg?



2019. jan. 6. 11:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mármint nem beszél velem többet..
2019. jan. 6. 11:45
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha még kiskorú vagy, akkor ö dönt,

Ha nagykorú, akkot te döntesz, hogy piercing vagy apád (me a pénze)

2019. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Varsz 18-ig. Ha meg mindig akarod abban a korban, akkor legalabb tudod, hogy nem csak hobort.

Ha elmultal 18, a TE dontesed, de a vele jaro KOVETKEZMENYEKET is viselned kell (kiraknak otthonrol pl)

2019. jan. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom még kiskorú vagy, az írásod, gondolkodásod alapján. Nem tudsz mit tenni, vársz amíg nagykorú nem leszel.
2019. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg az anyádat
2019. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%

[link]


Ez a kép meg fogja győzni!

2019. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy úgy tesz, mintha nem lehetne kiszedni utána vagy valami. Ez nem örökre szól, mint például egy tetoválás.

Nem ragad oda. :D

Mondd meg neki, hogyha nem áll jól, nem tetszik, akkor kiszeded vagy akármi, de meg az is lehet, hogy tetszeni fog neki.

Egyébként mennyi idős vagy? Az is befolyásoló tényező, mert lehet egy 13-14 évesnek nem engedik, de ha már vagy 16-17 éves, akkor miért ne?

Lehet ezzel csak én vagyok így, mert nekem is vannak piercingjeim, nem tudom. :)

2019. jan. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy még 18 éves, akkor szülő nélkül nem is csinálják meg neked elvileg rendes helyeken, tehát szerintem várj addig és akkor mindenképp a te döntésed lesz, amibe nem szólhat bele, a te tested és azt csinálsz vele, amit te szeretnél.


Én el sem mondtam apukámnak, hogy csináltatni fogok, mikor észre vette nem csattant ki az örömtől, de elfogadta miután elmondtam neki, hogy bármikor ki tudom venni és a nyoma sosem fog látszódni, mivel olyan helyen van a seb.

Egyébként csináltass akkorát, amit bármikor feltudsz hajtani az orrodba, nekem a suli miatt így volt.

Felhajtod és nem is látják, hogy van neked, ha pedig apu nincs közelbe kiteszed a világ elé kész:D

2019. jan. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Édesapám nem engedte ezért megcsináltattam anyukámmal. Kész tények elé állítottam. Nagyon mérges volt, mai napig hallgatom ahogy beszól érte. Meggyőzni nagyon nem fogod tudni, de egy idő után el kell majd fogadnia. Viszont ha nem tudod elviselni ezeket a következményeket akkor szerintem várd meg a 18-at.:)
2019. jan. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Több vagyok mint 15 ,

De szigorúak nagyon . És elítélnek.

2019. jan. 13. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!