Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Intim teruletek borotvalasahoz...

Intim teruletek borotvalasahoz viszonylag erzekeny borre megfizetheto aron milyen borotvahabot ajanlanatok? (noknek)

Figyelt kérdés

a dm-ben szoktam vasarolni ugyhogy az o weboldalukon kutakodtam, es most ezzel szemezek, mert elvileg jo erzekeny borre, es az illata is biztos szuper, valakinek van tapasztalata vele kapcsolatban? mas fajtakat tudnatok ajanlani?

elore is koszonom a valaszokat ^^



2019. jan. 8. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem tök mind1 a hab márkàja. Èn tusfürdőt használok erre a célre. Nagyon jól bevált az érzékeny bőrömre.
2019. jan. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az előttem hozzászólóval. Amíg én tusfürdőt használtam folyton ki voltam pattogva, nem viccből találták fel a habokat/géleket. De persze ez ember függő, akinek olyan érzékeny a bőre, mint nekem annak muszáj ilyeneket használnia.

Én a helyedben férfi habot vennék,mert azok sokkal jobbak. Én gilettet használok 950ft körül van az ára.

2019. jan. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos a habok nem váltak be, helyettük babaolajat/kókuszolajat használok a borotválkozáshoz, hátha neked is beválik
2019. jan. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Furán hangzik. De én Barbon borotvahabot használok. Kicsit férfias igen, de ez az első, amitől nem leszek tiszta kipattogás, meg seb.. ha meg elvágom magam nagy ritkán, alig vérzek tőle
2019. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!