Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Intim teruletek borotvalasahoz viszonylag erzekeny borre megfizetheto aron milyen borotvahabot ajanlanatok? (noknek)

a dm-ben szoktam vasarolni ugyhogy az o weboldalukon kutakodtam, es most ezzel szemezek, mert elvileg jo erzekeny borre, es az illata is biztos szuper, valakinek van tapasztalata vele kapcsolatban? mas fajtakat tudnatok ajanlani?

elore is koszonom a valaszokat ^^

Keress kérdéseket hasonló témákban: borotvahab, borotválás, borotválkozás, intim szőrtelenítés, DM, Balea, borotvagél

jan. 8. 12:49  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem tök mind1 a hab márkàja. Èn tusfürdőt használok erre a célre. Nagyon jól bevált az érzékeny bőrömre.

A válasz 48%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 8. 16:39 Privát üzenet

Nem értek egyet az előttem hozzászólóval. Amíg én tusfürdőt használtam folyton ki voltam pattogva, nem viccből találták fel a habokat/géleket. De persze ez ember függő, akinek olyan érzékeny a bőre, mint nekem annak muszáj ilyeneket használnia.

Én a helyedben férfi habot vennék,mert azok sokkal jobbak. Én gilettet használok 950ft körül van az ára.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 9. 22:02 Privát üzenet
Nekem sajnos a habok nem váltak be, helyettük babaolajat/kókuszolajat használok a borotválkozáshoz, hátha neked is beválik

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 28. 23:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A képen látható borotvahabot használja valaki? www.kepfeltoltes.eu/view. Php? Filename=587Bond_borotvahab_sport_. Jpg
Lányok! Ti milyen borotvát és borotvahabot használtok az intim területek szőrtelenítésére? Utána mivel ápoljátok? 19/L
Hónalj borotválásához jó a tusfürdőhabja?
Milyen borotvát, borotvahabot, after shavet ajánlanátok arc és hónalj borotválásához?
Lányok! A puncitok borotválásához használtok borotvahabot vagy egyebet?
Milyen megoldást ajánlatok, hogy borotválkozás után ne vérezzen az arcom vagy ne pirosodjon ki? Milyen borotvahabot, krémet és borotvát?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!