Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tudnám...

Szerintetek hogyan tudnám magam szebbé tenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem milyen haj állna jól. Hogyan sminkeljem magam.hogyan alakíthatnám a testalkat ön stb. Privátban küldök képet magamról.16L

2019. jan. 8. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldj képet! :)
2019. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem is kuldhetsz képet. 😇

Amúgy ezek az én tippjeim, én ezeket csinálom :

- Heti 3 edzés. Én fitness órákra járok, nagyon megmozgatnak, és jól formálják az alakot😅 Viszont youtubon is találsz rengeteg videót arról, hogy milyen gyakorlatokat végezz, hogy formás feneked, lapos hasad legyen. Privátban küldhetek párat, ha gondolod.

- Ápoltság. Gondolom ezt nem kell ragoznom. Viszont figyelj arra, hogy belülről is apold magad, igyál sok folyadékot, figyelj az étkezésedre, szedj vitamint, valamint én a halolaj kapszulát is ajánlom. Jót tesz a hajnak/bőrnek és az idegrendszernek is.😇

- Csínján bánj a sminkkel, ne ész nélkül pakolj fel magadra mindent, csak izlessel. Találd meg a megfelelő színű alapozot, korrektort, ha nagyon szép a bőröd, akkor ezeket inkább hanyagold, mert fölösleges. Esetleg BB krém😄 Mivel suliba jársz gondolom, inkább a természetes sminkekkel kísérletezz, azok szerintem amugyis sokkal szebbek. Tudok küldeni pár ötletet ebből is😇 Meg esetleg termékeket is ajánlhatok.

- Figyelj oda mit veszel fel, hogy az alkatodnak megfelelő legyen, kiemelje a noiesseged, de ne legyél közönséges. A közönséges nem szép, a tinipi*a nem szép, őket legfeljebb meghúzni szeretnék a fiuk.

- Szerezz be egy hozzád passzoló illatot, ugyanis a jó illat rengeteget dob. A Zarában vannak nagyon jó parfümök, jó áron. Viszont itt is ügyelj arra, hogy ne fujj túl sokat magadra. Mindent csak izlessel, finoman. Úgy leszel nőies, és szép.

- Fogadd el magad, legyél magabiztos, ugyanis a szépség belülről is fakad. Egy kellemes, kedves, de határozott kisugárzás nagyon szép tud lenni. 😇


Ha bármi kérdésed van még, vagy tanácsokra lenne szükséged, írj. 🤗

2019. jan. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is magadra vess ha olyan hülye vagy hogy képet küldessz idegeneknek.

Másodszor (amúgy 16 évesen!) hova sminkelsz? minek kell szépítkezni össze vissza ilyen hülyeségekkel? Azért mert ez olyan trendi mindenkinek kell? Ez akkora nagy baromság, hogy aki nem csinál egyenesen ribit magából azt szinte kirekesztik, a normális lányok hol raknak már fel kérdést?

2019. jan. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se küldj magadról képeket idegeneknek.Ezzel vigyázz!Ezt anyaként mondom, nekem is van 2 lányom, 1 fiam.A 2-esnek küldhetsz, szerintem ő nő.Inkább ismerőseidet kérdezd, mi állna jól neked, vagy jó fodrászt, kozmetikus megtanít jól sminkelni.
2019. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!