Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép lennék, de vannak hibáim....

Szép lennék, de vannak hibáim. Fiúk titeket zavarnak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

A külsőm: 175cm, 60kg. Magas vagyok, vékony, hosszú lábakkal mellem is van. Átlagos arcom van. A hajam lapockáig ér, világosbarna. Zöld szemem van. Próbálom ápolni magam amennyire lehet, ízlésesen öltözök. Távolról mindenki csinosnak talál, de ha összejönnék vkivel, nem lennék folyton a toppon akkor kibuknának a hibáim, hisz nem csak az ‘utcakész’ állapotot látná a pasi.


Fiúk titeket zavarnak ezek a dolgok?

-Vékonyszálu a hajam(ha nem mosom meg minden reggel akkor zsiros, igy zsiros hajjal ébredek, de utána megmosom)

-Bárhogy is szőrtelenítek a bikinivonalon és hónaljon kipattogok.

-Rövidek a szempilláim

-Alapozó nélkül télen fehér(fakó) az arcom.

Nyáron amugy nagyon könnyen lefog a nap, de akkor csinosabbnak is érzem magam, eldobhatom az alapozót.

Nos pasik, titeket ezek a dolgok zavarnak? Lányok ti küzdötök hasonlóval?

Még sose volt barátom, mert nagyon félénk vagyok.

18/lány


2019. jan. 9. 10:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Magam körül mindenkit tökéletesnek látok valahogy.
2019. jan. 9. 10:05
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén szólva én sem vagyok tökéletes bár arra törekszem mint mindenki aki ad magára, de sajnos a jellemzésed alapján külsőre nem nyernél meg. :(


F/42

2019. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Mi az, ami zavarna?
2019. jan. 9. 10:11
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem egyàltalán semmi gond nincs veled.

Biztos nagyon szèp vagy.

(èn nem szőrtelenìtek 😆,nem èrdekel)

Èn is mindig sminkbe ès szèp hajjal lèptem ki az utcára...mèg közèrtbe is.

Pasim nem láthatott smink nèlkül,ùgy aludtam (baba arcom volt pedig).

Majd megláttam a gyülekezetekben a termèszetes lányokat s rájöttem,olyan akarok lenni.

Azòta semmi smink,hajam copfban ès kèsz.

Tehát nem kell fèlnem,ha pasim lesz,hogy "máskènt" is meglát.Ùgy szeret meg,ahogy vagyok.

Hozzáteszem a fehèr bőr arisztokratikus ☺

2019. jan. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

1. Én is törekszem a tökéletesre. Alapozó, szempillaspirál ha elmegyek itthonról. Mindig friss haj.

Viszont ha lenne párom együttalvásnál felfedődnének a hibáim.


2. Köszi, cuki vagy. :)

Nyáron se szőrtelenítesz?:)

Jó neked, hogy sikerült elfogadnod magad. Én is szeretném.

2019. jan. 9. 10:19
 6/18 Mansour ***** válasza:

Amiket hibaként írsz, azok semmit sem jelentenek, ezeket az átlagos pasi észre sem veszi (ha nem hívod fel rá a figyelmét). Illetve, a halvány arcbőr akár vonzó is lehet, ez egyéni ízlés kérdése. Én például annyira utálom az agyonszolizott nőket, hogy sokkal inkább felfigyelek egy halványabb bőrre...

Az ízléses öltözködés és az ápoltság jó dolog, de azért túlzásokba sem kell esni. Aki mindig toppon lévő, kikent-kifent, "tökéletes" nőt akar, azzal valami nincs rendben. Ne is foglalkozz olyan pasival, aki nem tart vonzónak reggel smink nélkül, kócos, zsíros hajjal, álmos szemmel!

2019. jan. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Csak el kell kezdeni.

Nehèz volt smink nèlkül kimennem az utcára..."pucèrnak" èreztem magam,de mostanra már csak ìgy látom magam szèpnek.

Jelenleg nincs baràtom,de ha lenne is nem szőrtelenìtenèk,macerás...megoldanám,valahogy ollòval.:)

Èn is mindenkit tökèletesnek latok.

Tehát tèged is annak látnálak ès szerintem az is vagy.

Ja ès csak magassarkuba jártam,ha levettem a cipom làbujhegyen tipegtem pasim előtt,szègyelltem,hogy alacsony vagyok.

No azòta soha magassarkù.

Rámtalál,majd,aki a törpillákat szereti. 😄

2019. jan. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

#8 nem èrtem.

Valami rosszat ìrtam?

Mi a problèmád?

2019. jan. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

6.! Köszi😃


7. Én is pucérnak érzem magam smink nélkül. Rossz ha úgy látnak, pedig mint mondtam csak az alapozót és a spirált használom.


Hát végülis találhatsz olyan pasit akit nen zavar, ha épp szőrös vagy.

Én azt azért mindenképp szedem mert zavar. De ezen a sminkelésen akarok változtatni.

Szerintem lényegtelen, hogy milyen magas vagy. Kicsiben és nagyban is van szép. :)

2019. jan. 9. 11:18
 10/18 anonim ***** válasza:
10/10es barátnőm van sokak szerint, de attól még nekinis vannaj hibái, amiket én tudok satöbbi. Senki sem tökéletes, előző barátnőim sem voltak. Ennél vannak nagyobb problémák is.
2019. jan. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!