Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Dermarolleres kezeléshez milyen helyi érzéstelenítőt szoktak használni?

Keress kérdéseket hasonló témában: dermaroller

jan. 9. 21:18  Privát üzenet  

A válasz
Szia én mikor voltam akkor lidokainos krémmel bekentek vastagon majd kb 20 percet várni kellett, azt én letörölték újra fertőtlenítés, majd nekiláttak.... mondanom se kell h ahogy a tűk elérték a bőr mélyebb rétegeit a vér ki is mosta az érzéstelenítőt szóval elég fájdalmas érzéstelenítővel is. Nekem orvos bőrgyógyász csinálta. Csak addig vérzett amíg tartott, utána letörölgettek, másnap már csak apró pöttyök voltak láthatóak 3 napig. Az eredmény mindenképpen pozitív.:) simább a bőröm a hegek feltöltődtek. Minden jót neked is:)

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jan. 15. 15:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mindenképp kapunk érzéstelenítőt nyelv pc szúrásnál?
Ha porcba szeretnék lövetni fülbevalot, akkor adnak érzéstelenitöt?
Mellbimbó piercing szúrásakor használnak érzéstelenítőt?
Ajak pc hez milyen érzéstelenítőt vegyek a patikába ami vény nélkülbkapható, es nem drága?
Kérjek érzéstelenítőt vagy ne? :O (bővebben lent)
Industrial Pc. Tudom hogy nem adnak érzéstelenitöt, de ettöl függetlenül kérni sem lehet? Mert nekem nagyon alacsony a fájdalomküszöböm .

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!