Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Fiúk! Eirini Papadoupulou szerintetek szép nő?

[link]

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: szépség, , vonzalom, csaj, szerelem

jan. 10. 10:22  Privát üzenet  

A válaszok
Kép alapján gyönyörűnek mondom, nagyon édes mosolya van és szép arca :) de szerintem nem kellene ennyire sem sminkelnie magát. Egy ilyen nő már a tekintetével is megfog :)

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jan. 10. 10:33 Privát üzenet
Én nem vagyok fiú, de szerintem szép.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jan. 10. 11:09 Privát üzenet
Arcra igen, testre nekem a kicsit husisabb lányok jönnek be.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jan. 10. 11:47 Privát üzenet
Az első képen nagyon szép. De rákerestem a googleben, smink és Photoshop nélkül már inkább átlagos.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jan. 10. 14:41 Privát üzenet
Nem vagyok fiú, de ezeken a képeken gyönyörűszép😍

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jan. 10. 18:31 Privát üzenet
Nagyon szép csaj. De minek ennyi smink? Mit akar takarni?...

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jan. 15. 15:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Végignézve a Badoo társkeresőt, létezik, hogy ennyire nagyon sok szép nő van fent, vagy ez nagyrészt kamu? Szóval értelmetlen regisztrálni igaz?
Soroltok olyan jó tulajdonságokat amelyek szép emberekben ritkák, átlagosakban vagy magukat átlagosra értékelőkben viszont gyakoriak?
Szèp napot van olyan társkereső ahol csak telt duci molett hölgyekel lehet ismerkedni?
Hogy tudja felfogni egy férfi, hogy ő csak haver? Ha már a szép szó sem használ?
Mi a véleményetek arról, ha egy kedves, értelmes, csinos, szép lány nem akar házasságig szexelni?
Szerintetek szép ez a lány?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!