Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol találok ilyen női táskát?

Hol találok ilyen női táskát?

Figyelt kérdés

Olyan táskát szeretnék venni, amit tudok háti táskaként, és oldaltáskaként is hordani. Tehát a két pánt mellett, amit a vállamra teszek, még van rajta egy harmadik is, melynek segítségével oldaltáskaként is hordható. Sok ilyet látok pl Aliexpressen, de nem merek onnan táskát rendelni, meg nagyon sok idő mire ideér, viszont boltban még nem nagyon láttam ilyeneket. Nem akarok túl nagyot, de extra minit sem. Esetleg láttatok már boltban valahol ilyen táskát? 7000 ft-nál semmiképpen sem akarok rá többet költeni.

Előre is köszi a segítséget!



2019. jan. 10. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom pontosan milyet szeretnél, de egy barátnőm ilyesmi táskát vett suliba, szóval az akkora, hogy A4es könyvek is beleférnek. Kínaikban nézz szét ő ott vette, biztos van több méretben is.
2019. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyesmi?


[link]

2019. jan. 14. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hasonló de inkább ilyesmire gondoltam

US $11.72 41%OFF | Herald Fashion Women Backpack Quality Leather School Bags For Teenager Girls Large School Backpack Vintage Solid Shoulder Bags

[link]

2019. jan. 14. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!