Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az iphone tényleg státusz...

Az iphone tényleg státusz szimbólummá vált?

Figyelt kérdés
Ugye 21.század,a telefonok világa.Szerintetek manapság bír akkora "tekintéllyel"(főleg ugye a sznobok körében) egy drága telefon,legyen az iphone,sony vagy google pixel,mint egy vele egy árban lévő óra,ékszer,vagy ruha?

2019. jan. 11. 00:23
 1/10 A kérdező kommentje:
*státuszszimbólum
2019. jan. 11. 00:23
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Cigók, prolik, iskolás senkik, meg lepukkant plázamacák körében
2019. jan. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az intelligencia a státusz szimbólum!
2019. jan. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Amikor megjelent, tényleg az volt, aztán pont emiatt megvette részletre az összes proli, és azóta inkább a sznobság jele.
2019. jan. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Csak 8 tol felfelé, azt jelenti van ott pénz
2019. jan. 11. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
A kutyát nem érdekli, kinek milyen telója van. Részletre bárki bármit megvehet,főleg telefont.
2019. jan. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%

Sokan hiszik, hogy többet érnek, ha egy alma van a telefonjukon... Villognak vele, közben meg alig futja normális ételre.

Nekem is van egy, de ez a munkaeszközöm, fontos volt a megbízhatóság, a stabilitása, a kamera minősége és az akku üzemideje. Másfél év után is csak heti kétszer kell töltenem. Nem érdekel, ki mit gondol, a tokja is olyan, amiben nem látszik a márkajelzés.

A privát telefonom egy középkategóriás huawei.

2019. jan. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem
2019. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

ez hülyeség , szerintem inkább ez sztereotipia

olcso androidom volt sokáig aztán vettem 5s t nem változott semmi körülöttem

vettem egy hetes semmi se változott

nem lettem sztár meg a többi hasonló amit kitalálnak azok az emberek akik nem akarnak vagy nem engedhetnek meg maguknak egy prémium terméket

nem egy drága cucc miatt fognak igazán szeretni az emberek hanem a természeted miatt

kihangsulyozom

aki azt hiszi h drága cucctól vagány leszel

az bolond, szegény, irigy ...

2019. jan. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább ha egy megbízható gyors stabil rendszerű és minőségi telót szeretnél akkor veszel ájfont, de ha beéred a csigákkal és a műanyag szharokkal amiket szinte mindenki meg tud venni akkor veszel androidos neve nincsen készüléket.
2019. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!