Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés
TROLL4EVER nevű felhasználó kérdése:

Hennát hol tudok beszerezni?

Pl DM-ben vagy Rossmanban? Vagy a WestEndben hol lehet kapni?

Keress kérdéseket hasonló témában: henna

jan. 11. 21:11  Privát üzenet  

A válaszok
Interneten: goloka.hu

A válasz 20%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 11. 21:16 Privát üzenet
Mullerben van khadi márkájú. Mindenféle színben kapható, már ami a természetes színeket illeti

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 11. 21:23 Privát üzenet

Én a Lush hennáit ajánlanám inkább.

Nekem nagyon bevált. Nem fakúl úgy a hajam töle mint a sima hajfestékektől és szerintem a legjobb minőségű henna amit valaha is próbáltam.

A válasz 40%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 12. 08:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Maxi tüll szoknyákat honnan tudnék beszerezni jó áron?
Megéri itthonra beszerezni műkörmős cuccokat, mint körmöshöz járni minden hónapban?
Hogy hívják és hol lehet beszerezni azt a dolgot amit a függőkbe raknak amin késöbb átfut a lánc?
Hol tudom a legalacsonyabb áron beszerezni ezt a cipőt?
Szemceruzával próbálok pár napig maradandó tetkót csinálni, mert hennát nem tudtam beszerezni. Hogyan tudom fixálni a szemceruzát a bőrön?
Hol lehet minőségi pakisztáni, omani vagy jemeni hennát beszerezni Magyarországon?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!