Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Instagram...

Mi a véleményetek az Instagramról? Azon belül is az "Insta lányok"-ról?

Figyelt kérdés

2019. jan. 15. 16:23
 1/7 anonim válasza:
52%
Semmi! Van olyan insta lány aki annyira erőlteti magát, hogy összz vissz a képeire kap 5 tetsziket. De ő egyébként nem az a szép alkat, mégis bepróbálkozik. Akik tényleg szépek azokon sok a púder és inkább taszító, nincsenek összhangban a valósággal.
2019. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csoporttársamat követtem, szokásos instapicha fotókat tolta fel magáról, órán meg rá sem ismertem. Egy ideig ugyanabba az edzőterembe is jártunk, ott meg nem volt olyan jó alakja, mint a fotóin. :D
2019. jan. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok embernél eltorzítja a valóság érzetét. Lehet úgy beállni, hogy egy gramm zsírt nem lehet rajta látni, vagy amikor felvesznek magukra kétszer akkora gatyát, persze, hogy pálcikának fog tünnek. Itt kameraszög trükközéssel, öltözékkel az is lehet pálcika, aki amúgy duci meg persze van olyan is, aki full szálkás, de ők is "csalnak", ha meglátnád élőben nem mondanád meg, hogy az az ő teste. Na hát kb erről szól az insta. Egy szimpla kameratrükközés és ezt soka valóságként veszik alapul. Hogy ez a jó. Ez szomorú
2019. jan. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megosztó,van az a réteg akik nagyon erőltetik ezt a dolgot,holott egyáltalán nem megy nekik,és van az a réteg aki ízlésesen csinálja és ennek meg is van a gyümölcse.Az utóbbival nincs gondom,ilyen lányokat Én is követek,sőt a barátnőim közül is van akk ilyesmivel is foglalatoskodik.A másikkal már inkább van gondom,borzasztó látni,hogy mennyire elhiszik magukról ezek a lányok,holott sehol semmi.
2019. jan. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
67%
Semmi, önbizalomhiányos lányok akik próbálnak kompenzálni valamit, és a sok pozitív visszajelzés segíti őket ebben, a social media fertőzései, hazugságban élnek, mert nagyon sokan nem ugy néznek ki, mint a képeken, és ezt tapasztalatból tudom, mert nem egy ilyen instalánnyal voltam együtt. Én is jó pasinak tartom magam, most posztoljak mindennap képet a kockahasamról, meg selfieket? Nekem nincs szükségem rá mert megvagyok elégedve magammal.
2019. jan. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy kaptafára megy az összes. Ugyanazok a témák a képeken a legtöbb lánynál. És azokról az idétlen, mű, természetellenes pózokról már nem is beszélve.
2019. jan. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na és a 3000 követővel történő influencerkedés is az egyik leggázabb dolog a neten.
2019. jan. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!