Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire vékony az aki 180 cm...

Mennyire vékony az aki 180 cm magas és 54 kg? Normális?

Figyelt kérdés

2019. jan. 15. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túl vékony. Én vagyok 167 cm és 51 kg és rám is rám férne pár kiló.
2019. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Lehetne híznod pár kilót de így is rendbe vagy nekem is van ilyen barátnőm és nagyon csinosan néz ki.
2019. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
én 172 el 80 ra akarok felmenni (izomba) anélkül olyan 69, 180 cm hez a 80 kg a reál kb
2019. jan. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon vékony. Max egy hirtelen nőtt 14-15 éves fiúcska esetében normális olyan súly.

Felnőtt embernél egyáltalán nem az, akár férfi akár nő.

2019. jan. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Én az ilyet imádom, amit kérdeztél :-)

Nagyon esztétikus nekem, egyszerűen szép a látvány, főleg 69-ezés közben :-).

De hasra fektetve és úgy benne lenni, az is szép a két falat popsi között :-)

Én ezért zsongok.

2019. jan. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Modell alkat.
2019. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, pont én 1-2 cm-rel vagyok nálad alacsonyabb és 1 kg-mal kevesebb.

Tényleg vékony vagyok, sovány, de nem tudok mit tenni, ilyen a genetikám. Ha hízom is 1-2 kilót nagy nehezen, később ke is adom. Egészségesen táplálkozom, nagyon sokat tudok enni:D

Szerintem azzal alapvetően nincs baj, ha valaki ilyen vékony, ha nem valami rendellenesség okozza pl pajzsmirigy probléma vagy táplálkozási zavar.

Én mindig azt mondom, hogy amíg valaki jól érzi magát a bőrében, akár sovány, akár ducibb, felesleges hízókúrára/fogyókúrára fognia magát, csak azért, hogy megfeleljen mások elvárásainak:)

2019. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75 lenne a normális szerintem, nagyon vékony vagy.
2019. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, 178 cm magas, 57 kg. Most is vékony vagyok, csak a lábam nem olyan vékony, ha 54 lennék, az már egyértelműen sovány lenne. Viszont én azt gondolom, hogy ha valaki természetesen ilyen, úgy, hogy semmit sem von meg magától, egészségesen, változatosan és gazdagon étkezik, akkor ez sokkal egészségesebb, mintha mindenáron hízni akarna. Saját magamon azt tapasztalom, hogy egy kis izom, erősödés rám férne, mert most egyszerűen nincs tartalékom, és egy nagyobb megerőltetéstől, ha nem ettem előtte eleget, könnyen ájulásközeli állapotba kerülök, ami már nyilvánvalóan nem egészséges.
2019. jan. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!