Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lassan már ciki lesz a nagy mell?

Lassan már ciki lesz a nagy mell?

Figyelt kérdés

Nagyobb (75F) mellű lány vagyok. A derekam vékony, nincs rajtam túlsúly, átlagos az alakom.

Eddig meg voltam magammal elégedve így egészében, de sokszor olvasom itt, hogy a férfiak csak a kis mellet szeretik, elvétve akad 1-2, aki elfogadná a nagyot, de csak azzal a feltétellel, ha természetes mivolta ellenére úgy áll, mint a szilikon (aham, még fekve is égnek).

Jó, persze, van, hogy nyáron megnéznek az utcán, de az emberek mindent megnéznek, ami kicsit is eltér a megszokottól, és nem feltétlenül tetszéssel.


2019. jan. 16. 20:19
 1/8 anonim válasza:
100%
Én személyesen a nagyobb mellű nőket kedvelem, szerintem egyáltalán nem ciki ha nagyobb a melled az átlagnál. Márcsak azért sem mert nem tehetsz róla.Viszont ne ez alapján próbáld meg kategorizálni magad, hiszen ez csak egy külsőség.
2019. jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Gondolom derekad is fáj, ha meg még nem akkor fog.


Az hogy ki mekkora mellet szeret az nagyon változó.

Valakiknek a hasig lógó nagyi mellek is tetszenek (gyakorin nem egyszer olvastam s fujjogtam😂)


A pasi társaságom zöme az akkora melleket szeretik, amik az ő kezeikbe kényelmesen beleférnek.

Szóval ezt a deszkákat szeretik témát ellenzem tapasztalat alapján is.


+ lehet akárkinek akármekkora, ha nincsen karban tartva!


S azt se feledjük: Arc, teljes testalkat arányai milyenek egy embernek, a belső tulajdonságokról nem is beszélve.

Egyre több az alacsony mentalitású ember.


Az is gáz, hogy a hóból készített nőm seggéhez egy 40+os 3 fős társaság hó fa&%t csinált.

Nos vissza adtam az "ajándékukat" az autó szélvédőjére egészbe. 😂


Visszatérve:

Tartsad karban.

Edzéssel feszesíted, intenzív edzéssel pedig el tudsz dolgozni a zsírból.


Én napi 20perc feszesítő edzést csinálok mellre, így tartja formáját.

2019. jan. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem törvényszerű a hát/derékfájás ekkora méretnél, nekem is ekkora, ha épp hízok még nagyobb is, mégse fáj.


Amúgy nem vagyok már igazán fiatal, se vékony, mégis gyakran kapok rajta pasikat hogy megbámulják a melleim, szóval vannak jócskán, akiknek pont ez jön be.

2019. jan. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen méreteim vannak, és elég vékony is vagyok. A párom odáig van a melleimért és nekem ez elég. Azt, hogy másoknak tetszik-e vagy sem, az egyáltalán nem érdekel.
2019. jan. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pacsi! Én 70/F vagyok! 🙂

Sajnos ezt én is tapasztalom.

A kis mellekről mindenkinek a csontos, “álomnő” Victoria’s Secret modellek jutnak eszébe, az átlagnál nagyobbakról pedig a butuska, együgyű, közönséges, de mégis feltörekedett celebnők (Kim Kardashian, Kylie Jenner, Nicki Minaj...stb.).

De ez csak egy hülye sztereotípia.


Egyébként én pont most vettem észre, hogy kezd megvàltozni az ideál, és talán nekünk is teremhet babér. Ugyanis egy csomó népszerű amerikai webshop (pl. Fashion Nova) már alkalmaz mellben idomokban erős, de karcsú derekú modelleket is.

Kb. 5-3 éve egy ruhát sem találtam a plázákban, amit nem kellett derékban beszűkítenem. A nyári szezon egy rémálom volt, mert minden üzletet pánt nélküli és derékig kivágott dolgok léptek el. Ehhez képest ez az év az “én szezonom” lett, és jóval több olyan ruhát tudtam beszerezni, ami abszolút tökéletes rajtam. Már az Instán is egyre több olyan ruha jön szembe velem, amire 100%-ban azt tudom mondani, hogy “Basszus! Nekem kell egy ilyen!”


Sajnos az emberek hajlamosak mindent furcsálni, ami kb. “elérhetetlen”.

Eleinte nagyon frusztrált, és nem is nagyon tudtam “viselni az adottságaimat”. Utánam fütyültek, és az unintelligens alsó létformák nyilvánosan jegyezték meg, hogy “milyen jó seggem van”. De meglepve tapasztalom, hogy amióta pozitívabb vagyok, és magabiztosabb, egyre többen néznek meg úgy, hogy amikor én szemem is rájuk szegeződik, megrezdülnek, és rögtön elkapják a fejüket, hogy én ne vegyek tudomást arról, hogy néznek.

2019. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
nem lesz ciki a nagy mell, csak önértékelési zavarral küzdő, kismellű csajok írogatnak férfinak kiadva magukat meg szűz idióták, akik azt hiszik, hogy majd így 1-2 megvédetr kismellű ír majd nekik privit 😂😂😂
2019. jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz már a férfiakkal, te nő. A kis, nemlétezőnek nézett melleimet számtalanszor oltják le, hidd el. Ráadásul melltartót (mert igen kell, attól még, hogy kicsi) nem lehet találni szinte a kis méretre, ha az nem a tipikus el a legelfogadottabb 75B... Ha fel vagyok öltözve, és nem nyári 50fok van, akkor meg sem mondod, hogy nekem vannak melleim, és megnéznek. Meg fognak nézni, mert tudják, hogy van melled. Ha látszik is, akkor főleg megnéznek majd és ehhez még ki sem kell tenned.

Ne legyenek önértékelési gondjaid, ha nem okoz egészségügyi panaszokat (hátfájás a nagy súly miatt), akkor semmi gond nem lehet a melled méreteivel.

2019. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 qwe gill válasza:
100%
Nekem tetszik a nagy mell. Szerintem egyáltalán ne szégyelld! Volt egy barátnőm, neki hatalmas mellei voltak és ő is szégyellte. Mindig azt mondta, hogy majd megműtteti (kicsit lógtak szerinte)... De én szerettem. Bele se fértek a kezeimbe, olyan nagyok voltak... :D A mellbimbói is hatalmasak voltak. Azt is szerettem... Szóval: No problem.
2019. febr. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!