Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb epilátor kb...

Melyik a legjobb epilátor kb 10 ezer ft-ért?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy epilátort, mivel nagyon megelégeltem, hogy borotválás után pár nappal csinálhatom újra. Anno a szőrtelenítő krémet is kipróbáltam, de nem voltam elégedett az eredménnyel és gyantázni is próbáltam már, de az sem jött be igazán.

Még nincs önálló keresetem és nem is volt még tapasztalatom az ilyen készülékekkel kapcsolatban, nem egy méregdrágát szeretnék venni. Ha tetszik a módszer, akkor esetleg később egy drágábba is beruházok, de azt még hagyjuk. Szóval ilyen 10-15 ezres árkategóriában tapasztalatok alapján melyik éri meg legjobban ár-érték arány szempontból?



2019. jan. 16. 21:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt nézd,hogy szèles feje legyen és sok csipesze.Semmi másra nincs szüksèg.Nekem a philipses bevált,meg a braun is jó. Mindkettő 10.000 ft alatti
2019. jan. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!