Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

AVON-tanácsadónők, érintettek, mit gondoltok a bevezetett 99, - Ft- os kezelési költségről?

Mi a véleményetek arról, hogy a tavaly bevezetett 3500,- Ft (költségmentes) rendelési díj limit mellett januártól bevezették a 99,- Ft- os szállítási költséget?! (Posta)

Így pl. én, aki nem nagy vevőkörrel bír ( ők is csak alkalmanként és a nagyon akciós termékekből rendelnek) minimum havi 5000,- Ft- ért (addig 0% az engedmény) kellene rendeljek, hogy ne legyen ráfizetéses a rendelés.

Most mondhatjátok, hogy ne problémázzak 99,- Ft-on, de én úgy érzem, ez büntetés a kismegrendelőknek, és egyértelműen a lebecsülésük.

Azért írtam, mert ez nagyon bosszant és elszomorít.

Gondolom, nem vagyok egyedül..?

Keress kérdéseket hasonló témában: Avon

jan. 17. 14:40  Privát üzenet  

A válasz

Engem is zavar, főleg hogy többször adok le rendelést és nem túl nagy értékben. És a sok kicsi 99 ft, sokra megy.

Egyébként nekem az is furcsa, hogy a csekkért is fizetni kell. Mondjuk én utánvételben megoldom, de ezt nem mindenki tudja megtenni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.
# 1/2Időpont jan. 18. 07:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Én is próbáltam a költségeket minimalizálni, ezért utánvéttel rendeltem.

Aki nagyon sokat értékesít, nagy értékben annak biztos nem sok sem a csekkdíj, sem a kezelési költség díj, és biztos nem kell kismegrendelői díjat sem fizetnie.

Nekem pl. A katalógusok ára, és a termékminták ( rendeléshez) gyakorlatilag ráfizetés.

/ Az én vevőim nem hajlandók rendelni az e- katalógusból, csak a papíralapút nézik át és esetleg abból kérnek valamit, úgyhogy ezzel sem tudok költséget megtakarítani/...

# 2/2Időpont jan. 18. 13:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha rendelek külföldi oldalról valamit pl 2300Ftért és nincs posta költség, akkor (ha master carddal fizetek vagy paypal-lal) von le még plusz pénzt tőlem? Pl kezelési költség...
1,5 hónap alatt mennyi kezelési költésget vagy kamatot raknak rá az avon számlámra?
AVON Tanácsadónők! Tanácsot szeretnék kérni, még kezdő vagyok. Ti hogyan csináljátok?
AVON tanácsadónők? Most rendeltem először az AVON-ból interneten. A számla végösszege több, mint aminek elvileg lennie kellene, ez miért van?
Mit tudtok az Avon Timeless illatáról? Egy parfüm webáruházban találtam rá, de sem a katalógusban, sem az Avon honlapján nem láttam még. Ez új termék lenne, esetleg kifutó?...
Vadhús lehet? Kezelési lehetőségek?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!