Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » AVON-tanácsadónők, érintettek,...

AVON-tanácsadónők, érintettek, mit gondoltok a bevezetett 99, - Ft- os kezelési költségről?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek arról, hogy a tavaly bevezetett 3500,- Ft (költségmentes) rendelési díj limit mellett januártól bevezették a 99,- Ft- os szállítási költséget?! (Posta)

Így pl. én, aki nem nagy vevőkörrel bír ( ők is csak alkalmanként és a nagyon akciós termékekből rendelnek) minimum havi 5000,- Ft- ért (addig 0% az engedmény) kellene rendeljek, hogy ne legyen ráfizetéses a rendelés.

Most mondhatjátok, hogy ne problémázzak 99,- Ft-on, de én úgy érzem, ez büntetés a kismegrendelőknek, és egyértelműen a lebecsülésük.

Azért írtam, mert ez nagyon bosszant és elszomorít.

Gondolom, nem vagyok egyedül..?



2019. jan. 17. 14:40
 1/2 anonim válasza:
100%

Engem is zavar, főleg hogy többször adok le rendelést és nem túl nagy értékben. És a sok kicsi 99 ft, sokra megy.

Egyébként nekem az is furcsa, hogy a csekkért is fizetni kell. Mondjuk én utánvételben megoldom, de ezt nem mindenki tudja megtenni.

2019. jan. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Én is próbáltam a költségeket minimalizálni, ezért utánvéttel rendeltem.

Aki nagyon sokat értékesít, nagy értékben annak biztos nem sok sem a csekkdíj, sem a kezelési költség díj, és biztos nem kell kismegrendelői díjat sem fizetnie.

Nekem pl. A katalógusok ára, és a termékminták ( rendeléshez) gyakorlatilag ráfizetés.

/ Az én vevőim nem hajlandók rendelni az e- katalógusból, csak a papíralapút nézik át és esetleg abból kérnek valamit, úgyhogy ezzel sem tudok költséget megtakarítani/...

2019. jan. 18. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!