Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Valaki próbálta már a cukros szőrtelenítést?

[link]

Kinek vált be?

Keress kérdéseket hasonló témákban: gyanta, szőrtelenítés, epilálás, természetes

jan. 17. 20:05  Privát üzenet  

A válaszok
Kleopátrának.

A válasz 52%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 17. 20:17 Privát üzenet
Megégtem :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 17. 20:54 Privát üzenet
Nekem nem jött be alig tudtam felvinni és nem szilárdult meg nem lehetett lehúzni egybe ledig mindent jól csináltam. Csak darabokba tudtam leszedni de úgy fájt és nem is hozott le semmit.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 17. 21:43 Privát üzenet

Persze. Házban "kellemes" szaggal jár páraelszívóval is, amiben + amivel csinálod áztatással lejön meleg vízben. És úgy is sikertelenül csinálod, tehát a beleölt idő, energia, illetve cukor a semmibe vész :D

Én többször próbáltam, de nehéz azt az állagot elérni, a legjobb állagot, amit sikerült elérnem az se volt tartós, egyszerűen rossz lett, max 1-2 húzásra volt elegendő (de nem volt az igazi). Jobbra nem sikerült megcsinálnom, inkább hagytam. Tehetsz egy próbát igazából, de elsőre szerintem ne várj csodát! Ha pedig szerencséd van, akkor jól jegyezz meg mindent, hogy reprodukálható legyen!!! :)

Én a módszer hatékonyságában nem kételkedem... csak hát otthon elkészíteni tényleg nem olyan egyszerű. A cukor pedig forró, vigyázz vele!

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 18. 04:24 Privát üzenet
Ha nem házi pacsmaggal csinálod, hanem rendes cukorgyantával, az tényleg mérföldekkel jobb a hagyományos "rózsaszín" gyantánál.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 18. 07:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Aki próbálta már a végleges szőrtelenítést, mit kell róla tudni?
Próbálta már valaki a Diamond Masszázs Stúdióban (Bp) az IPL végleges szőrtelenítést?
Epilfree tartós szőrtelenítést próbálta valaki? Vélemények?
Fogyóholdas szőrtelenítést próbálta már valaki?
Szeretném, kérdezni hogy ki probálta mér ki a csicseri borso Kurkumás szörtelenitést? Egy alkalommal csináltam meg, csak érdemes-e folytatni Kinek mi a véleménye rola, tapasztalatai?
Lézeres szőrtelenítést probálta valaki?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!