Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki próbálta már a cukros...

Valaki próbálta már a cukros szőrtelenítést?

Figyelt kérdés

[link]


Kinek vált be?



2019. jan. 17. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Kleopátrának.
2019. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megégtem :)
2019. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be alig tudtam felvinni és nem szilárdult meg nem lehetett lehúzni egybe ledig mindent jól csináltam. Csak darabokba tudtam leszedni de úgy fájt és nem is hozott le semmit.
2019. jan. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze. Házban "kellemes" szaggal jár páraelszívóval is, amiben + amivel csinálod áztatással lejön meleg vízben. És úgy is sikertelenül csinálod, tehát a beleölt idő, energia, illetve cukor a semmibe vész :D

Én többször próbáltam, de nehéz azt az állagot elérni, a legjobb állagot, amit sikerült elérnem az se volt tartós, egyszerűen rossz lett, max 1-2 húzásra volt elegendő (de nem volt az igazi). Jobbra nem sikerült megcsinálnom, inkább hagytam. Tehetsz egy próbát igazából, de elsőre szerintem ne várj csodát! Ha pedig szerencséd van, akkor jól jegyezz meg mindent, hogy reprodukálható legyen!!! :)

Én a módszer hatékonyságában nem kételkedem... csak hát otthon elkészíteni tényleg nem olyan egyszerű. A cukor pedig forró, vigyázz vele!

2019. jan. 18. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem házi pacsmaggal csinálod, hanem rendes cukorgyantával, az tényleg mérföldekkel jobb a hagyományos "rózsaszín" gyantánál.
2019. jan. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A dm-es tégelyes cukorgyanta nagyon jó narancssárga tégely és a szőr növekedésével ellentétes irányban tudod felkenni aztán a amerre nő a szőr lehúzod nekem nagyon bevált egyáltalán nem fáj

L.

2020. máj. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!