Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jól gondolhatom? Csinos nők...

Jól gondolhatom? Csinos nők képeire ezer meg ezer kedveles instan, facebookon. A férfiak miért lájkolják ennyire a képeiket? Nem gáz ez? (Virsliparti a képek alatt)

Figyelt kérdés
Fordítva ez nincs így. Akár milyen adoniszról is legyen szó. Na, de már most akkor ha megnézi egy csaj, hogy kiket kedvelget a srác akkor mit gondol utána a csaj a srácról?
2019. jan. 17. 21:18
 1/3 anonim válasza:
30%

Sok csaj tisztàban van vele,hogy szép,s emiatt kissé nagy az önbizalmuk. Vàlogatnak a pasik között...de a külső nem mindig erény. ;) Mit gondol a csaj? Sok nem akarja làjkolni ,mert azzal màr kimutatja hogy tetszik neki. Büszkesêgből talân...

27/L

2019. jan. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy fiú ismerősöm szerint addig nem gàz lájkolni egy làny képét, ameddig nem múlt el este 10. Azt követően mindenki tudja mit akar a sràc. (Ez természetesen a normális képekre és a normális emberekre vonatkozik)

Az, amikor 40-50es “férfiak” lájkolgatnak és kommentelnek tizenévesek képeihez, az nem csak gáz... De ha a sajàt korosztályról van szó, ismerősről akkor szerintem tényleg csak a “du.ólájk”, ami kínos egy srác részéről.

Fordítva is vannak nagy csajos lájkolások, de én azt vettem észre, hogy inkàbb népszerű emberek képei alatt. Gondolom az úgy kevésbé kínos, mert vagy még 100 làny vall nekik szerelmet a kommentekben. Viszont egy szimpla ismerős srác esetén többet is elegondolhatnak (nem kifejezetten a másik fèl).

Amúgy én őszintèn nem szoktam nézni, hogy ki és mit lájkolgat. Persze, ha pl a barátomról lenne szó, akkor neki kerek-perec megmondanàm, hogy ne tegyen ilyeneket. De persze olyanokkal, akik ismeretlenül kommentelnek a képeim alà eleve nem kezdenék.

2019. jan. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Istenem...
2019. jan. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!