Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Belehet szerezni olcsobban eredeti parfumot, ismertek olyan megbizhato oldalt ahol akar tesztereket, de eredetit joval olcsobban meglehet vasarolni pl. Aramni, YSL fajtákat?

Kérdések hasonló témában: parfüm

2019. jan. 20. 17:02  Privát üzenet  

A válaszok

NEM!

Azért kerülnek ennyibe, hogy ne mindenki használja. Az ÖSSZES oldal átverés!!!

Miért nem fogjátok már fel, így 2019-re?

A válasz 26%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2019. jan. 20. 17:16 Privát üzenet
"Jóval" olcsóbban csak kamut tudsz venni. Online pl notinon a teszter általában pár ezerrel olcsóbb mintha megvennéd a boltban, de eredeti YSL parfümöt nem fogsz 5ezer ftért kapni sehol.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2019. jan. 20. 17:42 Privát üzenet
Eredetit nem.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2019. jan. 20. 19:38 Privát üzenet
Én igen. Írok privit.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2019. jan. 21. 19:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Minecraftba miért nem akar elindulni az eredeti Lucky Block modon kívül más Lucky Block mod?
Nem gondoltam volna, hogy vannak, akik maguk is elhiszik. Mi a véleményetek? Szimplán buta, vagy magának is hazudik, esetleg ezzel akar kitűnni?
6500-ft ért kinálnak nekem állitolag eredeti bvlgari jasmin noir parfümöt, azt mondja az elado hogy Dm raktarbol szerzi be. Ez mennyire hihetö vagy ennyiért tutirra hams lehet és át akar vágni?
Ha valaki egyszer megnagyobbította a melleit, akkor ha később már nem akar cserélni implantátumot, akkor végeznek olyan műtétet mellyel az eredeti állapot visszahozható? Ennek a...
A hajhosszabbításon gondolkodok, mert nem akar nőni a hajam. (közrejátszhat a festés) Göndör a hajam, és ha hosszabbítanám, vasalnom kell akkoris az eredeti hajam. Azt hallottam...
Imperium galactic 2 nem akar indulni? Renddesen telepítettem a CD-t eredeti cucc, de azt írja ki, hogy: "unable to load file:screen/CHARSET. BMP Generate exception? "

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!