Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon sötét barna hajra...

Nagyon sötét barna hajra melyik a legjobb fajta hajszőkítő, amit fel kell festeni?

Figyelt kérdés

Vagy inkább jobb lenne hidrogénnel leszívatni?

Nagyon sötét barna hajam van és coloristával szeretném beszínezni vagy lehet talán majd tartós festékkel, de ahhoz ki kell szőkítenem a hajamat, de amit használtam az nem volt jó és nem szívta ki (Loreal).



2019. jan. 23. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Nem rosszbol de szerintem ezt hanyagold, a nagyon sotet barnabol nagyon nehez szoket csinalni ráadásul az csunya is, de ha megis sikerul, akkor eszmeletlen modon karositja a hajat. En aprankent csinaltattam fodrasszal vilagos barnabol lett tejszoke a szine szep is lett. De par het utan szornyu volt, ha este megmostam, csak reggelre szaradt meg, nagyon fajt fesulni, nyult es eltoredezett a nagy resze... A seggig ero hajambol nyakig érő lett... Most vállig er es nagyon varom hogy lenojon teljesen es TERMESZETES hajam legyen vegre. Gondold at. Ha megis szeretned annyit tudok ajanlani, hogy mindenkepp etkezz mellette egeszsegesen hasznalj sok es jo fajta hajolajat, es kek szinu szokitot vegyel/azzal csinaltasd attol kevesbe lesz sarga es ne az egeszet egyszerre hanem aprankent szokitsd. Persze nem tudom milyen szoket szeretnel de azert leirtam xd, remelem tudtam valamennyit segíteni, bocsi a helyesírást ért, nagyon hideg van kint es faradt is vagyok
2019. jan. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi ugy ertettem hogy ne egyszerre szivasd le nagyon hanem fokozatosan hogy tobbszor mesz el fodraszhoz es szerintem ne coloristaval csinald es ne sajat magadnak
2019. jan. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm! Most fodrásszal akartam volna megcsináltatni, de akkor lehet, hogy ezt még átgondolom.
2019. jan. 24. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!