Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, ti milyen intim...

Csajok, ti milyen intim szőrtelenítőt használtok, és meddig tart a hatása?

Figyelt kérdés
2019. jan. 25. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Brazil gyantázást szoktam, kozmetikusnál. Hetekig nem kell vele bajlódni.
2019. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Epilátor. 1 hétig tart.
2019. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Borotva. 1 nap (sem)
2019. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

IPL, azaz tartós szőrtelenítés. Amióta ilyenem van, ajánlom mindenkinek. Ha van rá pénzed, érdemes venni.

Annyit kevesen szenvedtek szőrbenövéssel, szőrtüszőgyulladàssal, hetekig nem gyógyuló sebekkel (ha véletlenül kifakadt), mint én. Borotva után meg már pár órával szúrt, véresre tudtam volna vakarni a bőröm. Főleg lábon, de máshol is. Mindent, de mindent kipróbáltam. Mióta ilyenem van, 5-6 hetente használom, hibátlan a bőröm, nem szúr, viszket, gyullad be soha, mert nem nő ki a szőr. Nem gondoltam volna, hogy ennyire beválik,de igen:).

2019. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4, milyen géped van?

Nekem még olyan gépem van (kb 4-5 éve vettem), amit TILOS az intimterületen használni, + nagyon fáj is.

Vagy úgy használod ott, hogy elvileg nem lenne szabad?

2019. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Philips lumea, a kisajkakon, hüvelybemenetnél nem lehet a használati utasítása szerint, azt nem részleteztem, mivel nem ez volt a kérdés, de nem vagyok tök csupasz odalent.
2019. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is így jártam a borotvával mint a kedves 4-es válaszoló, ráadásaul nekem is csak pár óráig tart a tökéletesen sima felület. Epilátorral is próbálkoztam már, de egy középkori kínzóeszközzel se lehetne úgy vallatni mint azzal. Az IPL-ről már régóta hallottam, de nem tudom van-e valamilyen mellékhatása hosszútávon. Bár erről sehol sem hallottam, csak az örök bizalmatlanság szól belőlem :) De szerintem ismét elkezdek utánanézni.

Köszi mindenkinek a választ!!!!

2019. jan. 26. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!