Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Helix piercinget szeretnék...

Helix piercinget szeretnék szúratni. Melyik szalont részesítitek előnyben Budapesten?

Figyelt kérdés

Nagyon maximalista vagyok, rettegek attól, hogy rossz helyre szúrják, tehát nagyon fontos, hogy a szalonban precízen dolgozzanak, illetve higiénikusan.

Ha más tapasztalatod nincs, azt is leírhatod hova NE menjek, az is sok segítség, előre is köszönöm!:)



2019. jan. 27. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom ajánlani az InkMan Tattoo-ban Kardos Dávidot, tényleg azt kapod amit szeretnél.:)

A Westendet kerüld, mint nekem, mint ismerősi körben csak rossz tapasztalataink vannak.

2019. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mások?
2019. jan. 27. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Westendet tényleg kerüld. Ezt bővíteném azzal, hogy a pláza üzleteket kerüld.

Előnyben? Hát, sok jó szalon van, és sok jó testékszerező. Kedvenceim között első helyen Komáromi Gerit említeném, ő a Swastikában dolgozik az Urániánál. Másodikak Skriba Mártit dobnám be, ő Újpesten az Invictusban tevékenykedik. De rajtuk kívül is nagyon sok a profi.

2019. jan. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hm, értem, köszönöm! Magic tattoo? Valakinek tapasztalat?
2019. jan. 28. 10:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megbízható! :)
2019. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltatok!

Valószínűleg a Magic tattoot választom, ha addig nem hallok róla rosszat.

Válaszok jöhetnek még!

2019. jan. 28. 15:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én WestEnd Tattooban szúrattam az orr es helix pcmet, mindkétszer ugyanaz a srác volt és egyik piercingemmel se volt gond:o (oda került, ahova szerettem volna és később se volt probléma). Akkor most szerencsém volt?:D
2019. jan. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!