Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok mennyire vagytok...

Csajok mennyire vagytok féltékenyek a szőkékre?

Figyelt kérdés

Vagy ha a szőkék féltékenyek akkor ők mire?

Mi az ami a legjobban megzavarja az önbizalmatokat amikor egy másik csajra féltékenyen néztek?

Ha viszont rátok féltékenyek az mennyire jóleső érzés?


[link]



2019. jan. 28. 11:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A ba
2019. jan. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
16%
A barna lány nemcsak a szőke hajszínére irigy, hanem a mellbőségére is...
2019. jan. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
100%
Nincs okom féltékenynek lenni :)
2019. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
#3 Az életkorod 90 vagy a mellbőséged? :D
2019. jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

A képen szerintem azt nézi Sophia Loren, hogy Jayne Mansfield ruhájából mikor esnek ki a mellei (mert hogy a mellbimbói már kilátszanak).


(És talán azt gondolja, hogy enyhén gáz ez a dekoltázs egy étteremben.)

2019. jan. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
53%
Cseppet sem vagyok rájuk féltékeny és semmi pénzért nem lennék szőke
2019. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Napi “ferfiak fura tevkepzetei” kerdesunket olvashattak
2019. jan. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%

Mondjuk azért Sophia Loren C-s mellei is később D-sre nőttek.

Szerintem meg senkit nem izgat, hogy ki a szőke és ki nem. Bárki befestheti a haját szőkére, onnantól meg mire féltékenykedne.

Az persze más kérdés, hogy ha egy barna szemű lány festi be szőkére az azért nem az igazi. Viszont elég kevés tényleges szőke van még a világos szeműek között is.

Viszont alapvetően a lányokat sem izgatja ez annyira és bár a kutatások szerint a férfiak nagyobb hányada ábrándozik szőkéről, mint bármelyik másik hajszínű hölgyeményről, alapvetően őket sem befolyásolja ez a párválasztásban.

Nekem személy szerint egyáltalán nem tetszenek jobban és nem is tartom vonzóbbnak a szőkéket. Nekem a szemszín sokkal, de sokkal fontosabb és abban igen, a világos színek tetszenek jobban. Ami pedig a szőkékhez is kapcsolható. De pl. egy barna, vagy egy fekete hajú lánynál még sokkal jobban is állhat egy kék, vagy egy zöld szem. A látványos és szemet gyönyörködtető kontraszt miatt

2019. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem vagyok féltékeny se a szőke hajra, se más nőknek a mellbőségére vagy egyéb tulajdonságára.


Megnézem, ha valakinek nagyon jó alakja van, vagy tetszik a ruhája, de ennyi.


Egyrészt teljesen meg vagyok elégedve az saját alakommal, adottságaimmal, van egy egészséges önértékelésem, önbizalmam, másrészt más téren sem szoktam magamat másokhoz hasonlítgatni, hanem magamból próbálom a lehető legjobbat, legtöbbet kihozni.

2019. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
A szőkeségre senki se irigy. A természetes szőke szép, feltűnő, de nem akkora plusz. Illetve van akit kifejezetten taszít. Általában nem vagyok féltékeny, max az adott pasi exére (de szerintem ez érthető kissé) csak megállapítom mondjuk, hogy de jó feneke van, vagy bármi ilyen. De ez még nem féltékenység. És nem mondom, kicsit jól esik ha rám féltékeny valaki, egészen addig ameddig nem fejezi ki sokszor, feltűnően. Az elég bosszantó. (Ja és ezt mind szőkeként mondom.)
2019. jan. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!